Rezultate te kerkimit per termin: +Mamurrasin

Total: 266
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.252Z

17-1 pas dy ndeshjesh, Skënderbeu eliminon Mamurrasin nga Kupa (VIDEO)

Skënderbeu është kualifikuar për në turin e 16 skuadrave më të mira të Kupës së Shqipërisë pasi ka eliminuar Mamurrasin në turin e parë me rezultatin e përgjithshëm 17-1. Pasi fituan ndeshjen e parë 0-8, korçarët triumfuan edhe në ndeshjen e kthimit me rezultatin 9-1. Golat u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:03.901Z

Fitorja me Mamurrasin shpëton lojtarët dhe stafin e Dinamos

Gjergj Vyshka Administratori Saliaj: Nëse do të kishin gabuar dhe në atë ndeshje, atëherë të gjithë, duke nisur që nga stafi e deri te lojtarët, do të ndesheshin me masa ndëshkimore të ashpra, deri në largime. Ne ia kishim thënë më përpara dhe skuadra reagoi. Nëse luajnë kështu,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama