Rezultate te kerkimit per termin: +Manchester +Cityn

Total: 790
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:51.961Z

Lescott, deri në fund me Cityn

Joleon Lescott është i gatshëm ta vazhdojë kontratën me Manchester Cityn. Mbrojtësi anglez është i lidhur ngushtë me ekipin e Roberto Mancinit, ku synon të luajë deri në fund të karrierës.“Dëshiroj ta vazhdoj kontratën dhe të rri këtu për një periudhë afatgjate, pse jo deri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:57.691Z

E "rrahin" Manchester Cityn, Spurs fitore me 4 gola

Tottenham Hotspur e ka fituar derbin e kësaj jave në Premierligë duke e mposhtur bindshëm Manchester Cityn me rezultat 4-1. Ishte City që gjeti golin e parë në ndeshje kur De Bruyne në minutën e 25 shënoi për 0-1. Eric Dier barazoi me një g

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:14.555Z

Santa Cruz: Fergon xheloz në Cityn

Lojtarët e Manchester Cityt janë të bindur se ata e kanë bërë të plasë ekipin e Manchester United me përforcimet e fundit. Menaxher i Manchester United, Sir Alex Ferguson e pati quajtur Cityn, 'një klub i vogël me mentalitet të vogël'. "Nuk ka dyshim se Alex Ferguson ka qenë i shkëlqy

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.835Z

UEFA dënon Cityn në Ch League

UEFA ka vendosur që të dënoi Manchester Cityn me dënim të "lehtë" në Ligën e Kampionëve. Pas shkeljes së rregullave financiare, UEFA e ka dënuar Manchester Cityn me 60 milion euro. Poashtu, City është sanksionuar në edi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:30.842Z

Barcelona, kjo ëndërr e keqe për Manchester Cityn (Video)

Barcelonës i ka takuar supersfida e Etihad Stadium, duke e mposhtur Manchester Cityn me rezultat 1:2, në ndeshjen e vlefshme për Ligën e Kampionëve. Skuadra e Luis Enriques, e nisi mirë takimin, duke treguar se në Etihad Stadium, ka udhëtuar për fitore.A

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.747Z

Juve negocion me Cityn për Dzekon?

Juventusi është në bisedime me Manchester Cityn për sulmuesin Edin Dzeko. Ish-ylli i Wolfsburgut, ka dështuar në Angli që nga mbërritja në janar dhe City dëshiron ta largojë nga radhët e veta. Mediaset bën të ditur se drejtori s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:47.089Z

De Rossi mirëpret Man Cityn

Mesfushori Daniele De Rossi ka pranuar Manchester Cityn. Ylli i Kombëtares italiane dhe Romës duket se ka ndryshuar idenë dhe tanimë është duke konsideruar mundësinë e largimit nga Olimpico, ka njoftuar të dielën e përditshmja sportive italiane Gazzetta dello Sport. Kampioni i Premierlig�

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama