Rezultate te kerkimit per termin: +Manchesterit

Meta: total 476 / total_found 476 / time 0.000 / keyword[0] manchesterit / docs[0] 476 / hits[0] 552 /
Ja pse do të largohet Guardiola nga Bayerni
  • 2015-12-18

Ja pse do të largohet Guardiola nga Bayerni

Kontrata e trajnerit Guardiola me Bajernin do të përfundojë në vitin 2016, ndaj dhe klubi gjerman po synon t’i rinovojë kontratën, duke i ofruar shuma marramendëse. Media sportive “Kicker” në numrin e sotëm shkruan se Guardiola do të

Denohen 2 shqiptaret shisnin kokaine ne Manchester
  • 2015-12-13

Denohen 2 shqiptaret shisnin kokaine ne Manchester

PUBLICITET br br Ne foto Artur Ruko dhe Hajri Merkajbr br Gjykata ne qytetin e Manchesterit ne Angli ka denuar dy shqiptaret Artur Ruko 34 vjec dhe Hajri Merkaj 32 vjec pasi u gjeten fajtore per trafik te lendeve narkotikebr br Ne muajin korrik policia angleze ka shkaterruar n

Mançester, shkatërrohet rrjeti shqiptar i drogës, arrestohen 2 persona
  • 2015-12-13

Mançester, shkatërrohet rrjeti shqiptar i drogës, arrestohen 2 persona

Ruko dhe Merkaj Policia ka shkatërruar një grup kriminal shqiptar në qytetin anglez të Manchesterit, që merrej me shpërndarjen e drogës së cilësisë së parë të llojit kokainë, pasi shqiptarëve të arrestuar iu gjetën mijëra stërlina dhe një sasi droge. Shqiptarët janë arrestuar n

Pogba nga Manchesteri, jep një lajm të rëndësishëm
  • 2015-12-02

Pogba nga Manchesteri, jep një lajm të rëndësishëm

Ylli i Juventusit, Paul Pogba, këtë javë i ka bërë një vizitë qytetit të Manchesterit. Francezi i talentuar është fotografuar në një restorant kinez në Manchester, në të cilin qytet ka qenë edhe në të kaluar&eu

Klubet angleze që pasuruan agjentët e lojtarëve
  • 2015-12-01

Klubet angleze që pasuruan agjentët e lojtarëve

Ata po marrin përherë e më shumë peshë si njerëzit më të rëndësishëm të botës së futbollit jashtë fushave të blerta. 130 milionë Paund, kaq është shuma që kanë paguar në total klubet e Premi

Formacionet zyrtare: Watford – Manchester United
  • 2015-11-21

Formacionet zyrtare: Watford – Manchester United

Janë publikuar formacionet e ndeshjes së parë në këtë javë në Premierligë, ku skuadra e Manchesterit i shkon si mysafir Watfordit. Takimi zhvillohet në ora 13:45. Watford:  Gomes (GK); Nyom, Cathcart, Britos, Anya; Capoue, Watson; Abdi, Jurado,

Haki Çako vizitë pune në Britaninë e Madhe
  • 2015-11-16

Haki Çako vizitë pune në Britaninë e Madhe

Në kuadër të procesit reformues të ndërmarrë për përmirësimin strukturor të Policisë së Shtetit, me synim për të qenë sa më pranë komunitetit dhe për ti ofruar një shërbim sa më cilësor qytetarëve, Drejtori i Policisë së Shtetit, Haki Çako, nga data 9-14 Nëntor zhvil