Rezultate te kerkimit per termin: +Manchesterit

Meta: total 476 / total_found 476 / time 0.000 / keyword[0] manchesterit / docs[0] 476 / hits[0] 552 /
No Pic available
  • 2017-06-12

Hero dhe i pastrehë!

Heroi i pastrehë i cili dha një ndihmesë të madhe për të shpëtuar fëmijët e plagosur gjatë sulmeve në Mançester është kthyer në rrugë. Stephen Jones mori lavdërime mbarëbotërore pasi u pa duke ndihmuar viktimat në Arena të Manchesterit pasi dëgjoi një shpërthim, ndërsa flint

Ariana Grande rikthehet pas sulmit terrorist me One Love Manchester, koncerti direkt në RTSH
  • 2017-06-04

Ariana Grande rikthehet pas sulmit terrorist me One Love Manchester, koncerti direkt në RTSH

Radiotelevizioni shqiptar e transmeton direkt koncertin e One Love Manchester të dielën në RTSH 2 dhe Radio Tirana 2. Arena Old Trafford e Manchesterit do të mbushet përsëri plot dhe do të gjëmojë nga muzika në pasditen nesërme të së dielës së 4 Qershorit. Ariana Grande përjetoi fatk

NATA E TERRORIT/ Si ndodhi sulmi terrorist në Londër (FOTO)
  • 2017-06-04

NATA E TERRORIT/ Si ndodhi sulmi terrorist në Londër (FOTO)

Shtatë persona mbetën të vrarë në një sulm terrorist në qendër të Londrës mbrëmjen e së shtunës, ku tre sulmues u vranë nga policia. Një furgon duke ecur me shpejtësi ka goditur këmbësorët në Urën e Londrës të shtunën në mbrëmje. Më pas ata kanë bërë edhe një sulm të

No Pic available
  • 2017-05-23

Tronditet Anglia, sulm terrorist në Manchester, gjatë koncertit të Ariana Grandes

Anglia u trondit mesnatën e sotme, ku në qytetin e Manchesterit ndodhi një shpërthim gjatë koncertit të këngëtares Ariana Grande. Mësohet se rreth 20 persona kanë humbur jetën dhe dhjetra të tjerë janë lënduar gjatë shpërthimit. Ndërkohë, të shtëna me armë nga persona ende të

No Pic available
  • 2017-03-03

Vrau dy persona në furgonin e udhëtarëve, pukjani ekstradohet pas 2 vjetësh

Vrau dy persona e plagosi dy të tjerë në vitin 1997, ndërsa pas 20 vjetësh ekstradohet nga Londra e Britanisë së Madhe. Policia e Shtetit informon se Interpol Tirana ka ekstraduar shtetasin Gjergj Cupi (Çupi), 48 vjeç, lindur dhe banues në Kaçinar/Mirditë, i cili është dënuar me 25 vi

No Pic available
  • 2017-02-02

Videoja që po çmend Anglinë

Antonio Conte dhe Chelsea duket se nuk do të ndalen në rrugën e tyre, drejt fitimit të titullit kampion në Premier League, këtë sezon. Blutë e Londrës ia kanë dalë të mos mposhten edhe në Anfield, ndaj Liverpool, si për të thënë se nuk ka pengesë që u del përpara. Meritë kjo e t

Gangsteri shqiptar dhe gruaja e tij kapen me 5.5 milionë paund drogë
  • 2017-01-29

Gangsteri shqiptar dhe gruaja e tij kapen me 5.5 milionë paund drogë

Një çift shqiptar janë arrestuar nga policia britanike pasi drejtonin një rrjet ndërkombëtar të kanabisit. Në pranga përfundoi Besnik Hoxha, 32 vjeç, si dhe gruaja e tij, Ifigjenia Cipi, 31 vjeçe. Nëpërmjet një llogarie me emër të rremë, ata kishin xhiruar rreth 5.5 milionë paund,