Rezultate te kerkimit per termin: +Manchesterit

Meta: total 476 / total_found 476 / time 0.000 / keyword[0] manchesterit / docs[0] 476 / hits[0] 552 /
Policia e Manchesterit shpërthen mjetin e dyshimtë në Old Trafford
  • 2016-05-15

Policia e Manchesterit shpërthen mjetin e dyshimtë në Old Trafford

Policia e Manchester Unitedit ka shpërthyer mjetin e dyshimtë në Old Trafford, i cili shtyu ndeshjen Manchester United - Bournemouth. Një shpërthim i kontrolluar ka ndodhur në Old Trafford, pas një paketë të dyshuar të gjendur para ndeshjes ndërmjet Manchester Unitedit dhe Bournemout

No Pic available
  • 2016-04-16

Ja si veprojnë njerëzit në Britani kur dikujt i bie portofoli

Sa mund ti besoni njerëzve në publik në Britani që mund tju rikthejnë portofolin e hubmur? Kjo video eksperimentale sociale jua dëshmon, të paktën kur është fjala për banorët e qytetit të Manchesterit, për pjesën më të madhe ju nuk duhet të frikësoheni. Tre miq vendosën të testo

No Pic available
  • 2016-03-23

Aston Villa, Besnik Hasi kandidat për stolin

Besnik Hasi është një emër surprizë në listën e drejtuesve të Aston Villas për stolin. Trajneri i Anderlechtit mund të zëvendësojë francezin Remi Garde i cili pritet të shkarkohet në orët në vazhdim. Ish-kapiteni i kombëtares shqiptare ishte në Etihad Stadium të dielën, për të

Lajm i mirë për United, Niguez refuzon kontratën me Atletico Madrid
  • 2016-02-28

Lajm i mirë për United, Niguez refuzon kontratën me Atletico Madrid

Lojtari i Atletico Madridit, Sauli Niguez është i lidhur për një kalim të mundshëm në Angli te skuadra e Manchesterit. Mesfushori spanjoll ka qenë i përfolur për një kalim në Old Trafford gjatë muajve të fundit, i cili së fun

3:1 për Unitedin, tani shënon Herrera (Video)
  • 2016-02-28

3:1 për Unitedin, tani shënon Herrera (Video)

Manchester Unitedi ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Arsenalit, për 3:1. Ishte mesfushori Herrera që në minutën e 65’, gjeti rrjetën, për t’i dhënë Manchesterit epërsi prej dy golave. AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x0

VIDEO/ Momenti kur Buggati Veyron sfidon Lamborghini Aventador
  • 2016-02-26

VIDEO/ Momenti kur Buggati Veyron sfidon Lamborghini Aventador

Dy supermakinat sfidojnë njëra tjetrën në tunelin e Aeroportit të Manchesterit në Angli. Buggati Veyron dhe Lamborghini Aventador janë dy nga supermakinat më të shtrenjta dhe më të shpejta në botë. Padyshim një sfidë mes tyre do të ishte diçka e bukur për tu parë, por më shum

Banda e Manchesterit: Arrestohen 20 shqiptarë që shpërndanin kokainë
  • 2016-02-23

Banda e Manchesterit: Arrestohen 20 shqiptarë që shpërndanin kokainë

20 shqiptarë, pjesëtarë të një grupi kriminal ndërkombëtar, janë arrestuar dhe dënuar nga drejtësia britanike në qytetin e Manchesterit, qytetin e dytë më të madh pas Londrës, pas një operacioni të madh sekret policor të koduar Cortez. Grupi shpërndante drogë të klasit të pa