Rezultate te kerkimit per termin: +Manchesterit

Meta: total 476 / total_found 476 / time 0.000 / keyword[0] manchesterit / docs[0] 476 / hits[0] 552 /
Kjo është marrëveshja që Mourinho ka me Manchester Unitedin
  • 2016-02-22

Kjo është marrëveshja që Mourinho ka me Manchester Unitedin

Jose Mourinho nuk ka marrëveshje zyrtare me Manchester Unitedin. Gazeta lokale e Manchesterit sot shkruan se marrëveshja mes Mourinhos dhe Manchester Unitedit është marrëveshje gjentëllmene. Kjo marrëveshje thuhet se është bërë në një

Gazeta lokale e Manchesterit i lutet Van Gaalit: Të lutem shko! (Foto)
  • 2016-02-19

Gazeta lokale e Manchesterit i lutet Van Gaalit: Të lutem shko! (Foto)

Gazeta lokale e qytetit të Manchesterit, "Manchester Evening News" në ballinën e ditës së sotme e ka një lutje për Louis Van Gaal. "Është kohë për të ikur" është titulli në ballinën e kësaj gazet

Legjendat e Barcelonës janë në Manchester, ndoshta për Guardiolën!
  • 2016-02-11

Legjendat e Barcelonës janë në Manchester, ndoshta për Guardiolën!

Dy legjendat e Barcelonës, Carles Puyol dhe Ivan De La Pena kanë postuar një fotografi nga qyteti i Manchesterit. Vizita e dy ish yjeve të Barcelonës në Manchester ka ngritur menjëherë dyshimet për arsyen e vizitës së tyre. Sigurisht se mendja

No Pic available
  • 2016-02-07

Italianët që po bëjnë lavdi në botë, ja mesazhi që De Biazi i çoi Ranierit

Janë të shumtë trajnerët italianë që kanë braktisur Serinë A dhe kërkojnë lavdi nëpër botë. Një prej tyre dhe që është bërë personazh këtë sezon është Claudio Ranieri, që me Leicester po kryeson në Premier League. Dhe fitorja 3-1 arritur dje ndaj Manchester City jashtë fush

A është kjo logoja e re e Manchester United ? (Foto)
  • 2016-02-07

A është kjo logoja e re e Manchester United ? (Foto)

Skuadra e Manchesterit publikuan një triler të ri në YouTube këtë javë nga “20th Century Fox”, për një film të ri. Filmi quhet “Manchester United Dream”. Pothuajse gjysme milionë njerëz e kanë shikuar, dhe shumë

Mediat britanike: Mourinho pranë marrëveshjes me Manchester United këtë sezon
  • 2016-02-05

Mediat britanike: Mourinho pranë marrëveshjes me Manchester United këtë sezon

Sipas të gjitha sinjaleve, Jose Mourinho është fare pranë marrëveshjes për të marrë drejtimin e Manchester United. Një lajm i tillë flitet prej kohësh në një kohë që në përfundim të kontratës me Van Gal, Murinjo është gati. Por, bëhet fjalë për përfundimin e kontratës, edhe

No Pic available
  • 2016-01-30

Djali në rrugë mahnit kalimtarët me zërin e tij

Një djalë i ri në rrugët e Manchesterit ka mahnitur të gjithë kalimtarët me zërin e tijt teksa ka performuar këngën All of me nga John Legend. I talentuari Tom Sumner është filmuar nga një i huaj në Market Street, ndërkohë që disa të tjerë linin para në koshin e vendosur para tij