Rezultate te kerkimit per termin: +Manchesterit

Meta: total 476 / total_found 476 / time 0.000 / keyword[0] manchesterit / docs[0] 476 / hits[0] 552 /
Guardiola ne mes te Manchesterit
  • 2016-01-22

Guardiola ne mes te Manchesterit

brbrIntrige ne Manchester Pep Guardiola mes dy skuadrave City dhe United Sipas France Football Manchester United eshte vene ne levizje per te arritur marreveshjen me teknikun spanjoll Mes trajnerit dhe nje delegacioni te Manceshter United ka pasur nje takim ne Paris ne hotel Bristol javen e kaluar n

Januzaj e “thyen akullin”, sonte në fushë nga minuta e parë
  • 2016-01-18

Januzaj e “thyen akullin”, sonte në fushë nga minuta e parë

Më në fund një lajm i mirë për Adnan Januzajn. Talenti me prejardhje nga Kosova, do të jetë nga minuta e parë në fushë për skuadrën e të rinjve të Manchesterit, në përballjen ndaj Southampton. Kjo do të jetë pa

De Gea hedhë poshtë bisedimet me Realin, dëshiron të bëhet legjendë e Manchesterit
  • 2016-01-17

De Gea hedhë poshtë bisedimet me Realin, dëshiron të bëhet legjendë e Manchesterit

Portieri i Manchester United, David de Gea ka hedhur poshtë zërat për një kalim te Real Madridi gjatë këtij afati kalimtar, duke thënë se ai dëshiron të bëhet një legjendë si Peter Schmeichel. Spanjolli ishte afër kalimit në

FOTOT epike! Kështu festohet ndërrimi i viteve
  • 2016-01-02

FOTOT epike! Kështu festohet ndërrimi i viteve

Në rrugët e Manchesterit në Britaninë e Madhe u panë skena nga më të ndryshmet. Meshkuj vetëm me të brendshme, femra të dehura, njerëz të shtrirë rrugëve etj. Në rrjet janë tallur në mënyrën më mizore me njerëzit e fotografuar në rrugë.

Lukaku po lufton për ta thyer rekordin e Jamie Vardy (Video)
  • 2015-12-20

Lukaku po lufton për ta thyer rekordin e Jamie Vardy (Video)

Sulmuesi i Evertonit Romelu Lukaku, ka insistuar se është duke menduar për të luftuar për ta thyer rekordin e vendosur nga Jamie Vardy në Premierligë. Sulmuesi belg tani ka shënuar shtatë gola radhazi në Premierligë, dhe është vetë

Van Gaal ka frikë nga Mourinho!
  • 2015-12-19

Van Gaal ka frikë nga Mourinho!

Menaxheri i Manchester United, Louis van Gaal ka pranuar se ai ka frikë se mund ta humbë punën si menaxher i Unitedit. “Djajtë e kuq” u befasuan nga Norwich në Old Trafford, duke humbur me rezultat 1 me 2. AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x0"}; Rapo

menden City dhe United duan Mesin dhe Neymarin
  • 2015-12-18

menden City dhe United duan Mesin dhe Neymarin

Fundi dhjetorit ka terbuar klubet angleze per te marre sherbimet e futbollisteve te Barcelones te cilet kane shifra te frikshme ne klauzolat e largimitEdhe pse jane thjesht lojera zbavitese shume e veshtire do te jete te shkoje ne mbyllje nje operacion i tillebr br Se fundmi shtypi anglez ka bere