Rezultate te kerkimit per termin: +Maria

Total: 6111
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.730Z

Maria Magdalena, mëkatarja e bukur

«Gruaja e Birit të Zotit është Miriami nga Magdala. Mësuesi e donte Miriamin më shumë se dishepujt e tij. Shpesh ai e puthte në buzë. Dishepujt  e shikonin se ai e dashuronte Miriamin dhe i thanë: «Përse e do më shumë sesa ne të gjithë?… Nga Ungjilli i Filipit, apokrif. Ska p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.896Z

Uragani Maria i drejtohet Porto Rikos

Uragani Maria, e cilësuar si stuhia e dytë më e fortë që godet Atlantikun këtë sezon, ka arritur në brigjet jugore të ishujve Virgin dhe është drejtuar për në Porto Riko. Uragani i kategorisë së pestë mbërriti fuqishëm në ishujt St. Croix, një ditë pas kaloi përmes Karaibeve dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.240Z

FOTOT/ Maria Sharapova kontrollon zogun në plazh

Ajo nuk është në formën e saj më të mirë në tenis. Por Maria Sharapova vazhdon të jetë një nga femrat më seksi në botën e sportit. Bomba 26- vjeçare u fotografua duke pushuar në Cancun të Meksikës.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.561Z

"Martesa e Maria Braunit" në Marubi

Sonte, ora 19.00, në Akademinë e Filmit dhe Multimedias "Marubi" shfaqet filmi "Martesa e Maria Braunit" (Die Ehe der Maria Braun, 1979) i regjisorit gjerman Rainer Ëerner Fassbinder, përfaqësues i kinemasë së re gjermane. Filmi zgjat 120 minuta dhe hapet me ceremoninë e pazakontë të ma

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:15.485Z

FOTOT/ Maria shfaq të pasmet bombastike

Ajo është ndër modelet më seksi argjentinase dhe nuk ngurron të shfaqë hiret e saj. 27-vjeçarja Maria Celeste Sablich duket mahnitëse!

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:00.172Z

Di Maria Ronaldo me dergoi ne Manchester

brbrYlli argjentinas Angel Di Maria ka pohuar se ish shoku i tij i skuadres Kristiano Ronaldo e bindi ate qe te kalonte tek Machester United Di Maria zbulon se portugezi ishte influence e madhe qe solli edhe kalimin ne Angli Ronaldo me tha qe Manchester eshte nje klub i madh dhe se do isha shume i l

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:08.902Z

Maria Cucinotta, producente në Tiranë

Sali Berisha takon aktoren italiane, ardhur në Shqipëri për realizmin e një projekti kinematografik, telefilm-serial midis dy vendeve. Kryeministri e ka siguruar aktoren për mbështetje në këtë bashkëpunim Maria Cucinotta, producente në Tiranë E veshur me një fustan të zi, shumë seks

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama