Rezultate te kerkimit per termin: +Maria

Total: 6111
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.469Z

Di Maria refuzon Cityn

Anësori i Benficas, Angel Di Maria, ka refuzuar mundësinë për t'iu bashkëngjitur Manchester Cityt për një shumë rekorde prej 43 milionë euro. Argjentinasi është në shënjestër të 'pasanikëve' që nga vera e kaluar, derisa të interesuar për shërbimet e tij janë edhe Chelsea, Int

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:22.403Z

Di Maria triumfon përballë Mesit

Angel Di Maria është zgjedhur lojtari më i mirë argjentinas për vitin 2014-të, duke triumfuar përballë një prej lojtarëve më të mirë në botë, Lionel Mesit. Lojtari i Mançester Junaitid u shpall fitues si rezultat i votimit të gazetarëve sportivë. Ndërkohë lojtari më i mirë i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.430Z

Di Maria prezantohet te PSG

0 brbr SSSAbrASS brbrshte transferimi me i shtrenjte i veres Angel Di Maria kaloi zyrtarisht per 63 milione euro nga Manchester United tek Paris SG duke shtuar shpresat e francezeve se skuadra mund te jete me prane Championsitbrbr brbrAngel Di Maria 8211 Futbollist Jam me fat qe kam ardhur te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.662Z

Di Maria nuk lëviz nga Reali

Real Madrid ka paralajmëruar Chelsean dhe Manchester Cityn të mos humbin kohë në kërkim të mesfushorit ofensiv Angel di Maria. Argjentinasi 23 vjeq spekulohet me transferim në Premierligë pas paraqitjeve të shkëlqyeshme për gjigantin madrilen. Por, drejtori sportiv i Realit, Miguel Pardez

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.730Z

Maria Magdalena, mëkatarja e bukur

«Gruaja e Birit të Zotit është Miriami nga Magdala. Mësuesi e donte Miriamin më shumë se dishepujt e tij. Shpesh ai e puthte në buzë. Dishepujt  e shikonin se ai e dashuronte Miriamin dhe i thanë: «Përse e do më shumë sesa ne të gjithë?… Nga Ungjilli i Filipit, apokrif. Ska p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.896Z

Uragani Maria i drejtohet Porto Rikos

Uragani Maria, e cilësuar si stuhia e dytë më e fortë që godet Atlantikun këtë sezon, ka arritur në brigjet jugore të ishujve Virgin dhe është drejtuar për në Porto Riko. Uragani i kategorisë së pestë mbërriti fuqishëm në ishujt St. Croix, një ditë pas kaloi përmes Karaibeve dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.240Z

FOTOT/ Maria Sharapova kontrollon zogun në plazh

Ajo nuk është në formën e saj më të mirë në tenis. Por Maria Sharapova vazhdon të jetë një nga femrat më seksi në botën e sportit. Bomba 26- vjeçare u fotografua duke pushuar në Cancun të Meksikës.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama