Rezultate te kerkimit per termin: +Mark +Nika

Total: 204
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:55.672Z

Në seancën e parë të Kuvendit marrin pjesë edhe familjarët e viktimave të 21 janarit. Mark Nika: Presim drejtësi nga Rama

Mark Nikës, xhaxhait të një prej viktimave të demonstratës së 21 janarit, shpirti do ia kishte dashur të mos ishte përballur me Sali Berishën, së paku jo deri në ditën kur të jetë në bankën e të akuzuarve. Por, me bashkëvuajtës si ai, ka qenë i ulur në lozhat e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.292Z

21 Janari për herë të dytë në Strasburg, familjarët ankimojnë vendimin e Gjykatës së Lartë, Mark Nika: PD po bllokon rihapjen e hetimeve

Familjarët e Aleks Nikës, viktimës së 21 Janarit, i janë drejtuar Gjykatës së Strasburgut me disa materiale shtesë nëpërmjet të cilave tregojnë mosangazhimin e shtetit shqiptar në zbardhjen e asaj ngjarjeje të rëndë të ndodhur para 6 vitesh. Siç bëhet e ditur në materialin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:56.474Z

Fyle pergjigje familjes Nika

Shqetësimet e adresuara nga Mark Nika, xhaxhai protestuesit të vrarë më 21 janar Aleks Nika, kanë marrë përgjigje nëpërmjet një letre nga Komisioneri për Zgjerim Stefan Fyle. Është Vasislis Maragos, drejtori i Njesise per

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:56.587Z

Fyle i përgjigjet Mark Nikës: Po monitorojmë nga afër çështjen e 21 janarit

Gazeta ShqipShqetësimet e ngritura nga Mark Nika, xhaxhai i protestuesit të vrarë më 21 janar, Aleks Nika, kanë marrë përgjigje nëpërmjet një letre nga Komisioneri për Zgjerim Stefan Fyle. Vasilis Maragos, drejtori i Njësisë për Shqipërinë në Komisionin Europian, i është përgjigj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:18.745Z

“21 Janari”, Mark Nika: Vrasësit janë në Kuvend, veshin kostume 10 mijë euro

TIRANE - Kur kanë kaluar plot tri vite nga vrasjet e 21 janarit, në familjen e Hekuran Dedës, i vrarë gjatë demonstratës, ndihet ende dhimbja e asaj dite. Përveç kësaj, dy vajzat e tij të vogla duhet të përjetojnë edhe skamjen dhe mjerimin, për shkak se shteti nuk u ka dhënë ndihmën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.983Z

Predha 9 mm edhe prane vendit ku u vrane Nika dhe Myrto

TIRAN- Grupi hetimor i prokurorise se Tiranes qe po punon per zbardhjen e pasojave te demonstrates se 21 janarit ka gjetur dhe sekuestruar tete predha plumbash luftarake nga 131 qe jane shkrepur nga armet e efektiveve te Gardes se Republikes qe ndodheshin ne pjesen veriore te oborrit te kryeministri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:58.304Z

Familja Nika: Sali Berisha e Lulzim Basha, palë për tu hetuar për 21 janarin

Nga Mark Nika / Avokat, Xhaxhai i Aleks Nikës vrarë nga Garda e Republikës në 21 janar Në vëmendje të: Presidentit të Republikës, zotit Bamir Topi, Prokurores së Përgjithshme, zonjës Ina Rama, Ambasadorit të SHBA-së, zotit Aleksandër Arvizu, Ambasadorit të BE-së, zotit  Ettore Sek

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama