Rezultate te kerkimit per termin: +Mark +Nika

Total: 204
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.441Z

Xhaxhai Te zbardhet vrasja e Aleksit

Mes loteve e dhimbjes se qindra pjesemarresve u krye ceremonia mortore e babait te dy femijeve i cili humbi jeten ne Turqi 16 dite pas plagosjes me nje plumb ne koke gjate demonstrates se 21 janarit. Ne kete ceremoni ishte i pranishem edhe kryetari i Partise Socialiste Edi Rama si dhe i gjithe grupi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:18.745Z

“21 Janari”, Mark Nika: Vrasësit janë në Kuvend, veshin kostume 10 mijë euro

TIRANE - Kur kanë kaluar plot tri vite nga vrasjet e 21 janarit, në familjen e Hekuran Dedës, i vrarë gjatë demonstratës, ndihet ende dhimbja e asaj dite. Përveç kësaj, dy vajzat e tij të vogla duhet të përjetojnë edhe skamjen dhe mj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.125Z

21 janari prokuroria ve perballe deshmitaret dhe gardistet ne shesh

TIRAN - Prokuroret Blerim Tominaj dhe Adriatik Camaj te shoqeruar nga hetuesit e ceshtjes per rreth nje ore vendosen perballe njeri-tjetrit familjaret e viktimave te plagosurit si dhe deshmitaret qe ishin afer te vrareve Aleks Nika dhe Faik Myrto ne demonstraten e 21 janarit me kater gardistet e njo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.607Z

Xhaxhai i Aleks Nikës: Po na vritet shpresa, dosja 5 vjet që myket në prokurori

Të gjithë i harruan ngjarjet e 21 janarit, harruan se çfarë tragjedie na ndodhi ne. Po na vritet shpresa e fundit. “Trupi i Aleksit po kalbet në varr pa faj dhe dosja e tij ka 5 vjet që myket në prokurori . Shkruan Mark Nika, xhaxhai I Aleks Nikës, njërit prej 4 të vrarëve në prote

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:31.135Z

DEKRET PËR DHËNIE TË SHTETËSISË SHQIPTARE NR. 6298.  

D E K R E T PER DHËNIE TE SHTETESISE SHQIPTARE Në mbështetje të nenit 92, pika “c”, të Kushtetutës, të neneve 14 dhe 19 të ligjit nr. 8389, datë 05.08.1998 “Për shtetësinë shqiptare”, bazuar edhe në propozimin e Ministrit të Brendshëm, D E K R E T O J Neni 1 U rijepet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:11.668Z

Xhaxhai i Aleks Nikës: Prokuroriatë zbardhë ngjarjen e "21 Janarit"

TIRANE- Familjarët e Aleks Nikës kanë kërkuar rifillimin e hetimeve për 21 Janarin, pasi pas ka fakte të reja për vrasjet dhe plagosjet. Në një lidhje telefonike me “A1 Report” Mark Nika, xhaxhai i Aleks Nikës, ka shprehur besimin se me q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.345Z

Xhaxhai i Aleks Nikës: Ti japësh dorën Ilir Metës, do të thotë të ndotësh duart me gjak

Share Mark Nika, xhaxhai i Aleks Nikës, protestuesit të vrarë më 21 janar, thotë se nuk mund të ketë aleancë me Ilir Metën, njeriun për të cilin u vranë katër protestues. Ka qenë Ilir Meta ai që provokoi 21 janarin, ndërsa deklaratat e tij si kokëpalarë dhe morracakë kanë qenë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama