Rezultate te kerkimit per termin: +Mark +Nika

Total: 204
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:56.587Z

Fyle i përgjigjet Mark Nikës: Po monitorojmë nga afër çështjen e 21 janarit

Gazeta ShqipShqetësimet e ngritura nga Mark Nika, xhaxhai i protestuesit të vrarë më 21 janar, Aleks Nika, kanë marrë përgjigje nëpërmjet një letre nga Komisioneri për Zgjerim Stefan Fyle. Vasilis Maragos, drejtori i Njësisë për Shqipërinë në Komisionin Europian, i është përgjigj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:18.745Z

“21 Janari”, Mark Nika: Vrasësit janë në Kuvend, veshin kostume 10 mijë euro

TIRANE - Kur kanë kaluar plot tri vite nga vrasjet e 21 janarit, në familjen e Hekuran Dedës, i vrarë gjatë demonstratës, ndihet ende dhimbja e asaj dite. Përveç kësaj, dy vajzat e tij të vogla duhet të përjetojnë edhe skamjen dhe mjerimin, për shkak se shteti nuk u ka dhënë ndihmën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.983Z

Predha 9 mm edhe prane vendit ku u vrane Nika dhe Myrto

TIRAN- Grupi hetimor i prokurorise se Tiranes qe po punon per zbardhjen e pasojave te demonstrates se 21 janarit ka gjetur dhe sekuestruar tete predha plumbash luftarake nga 131 qe jane shkrepur nga armet e efektiveve te Gardes se Republikes qe ndodheshin ne pjesen veriore te oborrit te kryeministri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:58.304Z

Familja Nika: Sali Berisha e Lulzim Basha, palë për tu hetuar për 21 janarin

Nga Mark Nika / Avokat, Xhaxhai i Aleks Nikës vrarë nga Garda e Republikës në 21 janar Në vëmendje të: Presidentit të Republikës, zotit Bamir Topi, Prokurores së Përgjithshme, zonjës Ina Rama, Ambasadorit të SHBA-së, zotit Aleksandër Arvizu, Ambasadorit të BE-së, zotit  Ettore Sek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.986Z

Predha 9 mm edhe prane vendit ku u vrane Aleks Nika dhe Faik Myrto

TIRAN- Grupi hetimor i prokurorise se Tiranes qe po punon per zbardhjen e pasojave te demonstrates se 21 janarit ka gjetur dhe sekuestruar tete predha plumbash luftarake nga 131 qe jane shkrepur nga armet e efektiveve te Gardes se Republikes qe ndodheshin ne pjesen veriore te oborrit te kryeministri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.340Z

Familjaret e Aleks Nikes takojne raporterin e PE Te zbardhet krimi

e Diele 11 Janar 20151407 pm p classwp-caption-textKnut FleckensteinbrbrFamiljaret e Aleks Nikes qe humbi jeten me 21 janar te viti 2011 jane takuar dje me raporterin per Shqiperine ne Parlamentin Europian Knut Fleckenstein Takimi ka ardhur si kerkese e familjareve te Aleks Nike

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.428Z

Xhaxhai i Aleks Nikës: U qëllua pabesisht, dënim vrasësit

Pak kohë para varrimit të nipit të tij, Mark Nika ka kërkuar dënimin e personit që vrau Aleksin në demonstratën e 21 janarit. Mark Nika ka shprehur besimin e plotë se organi i akuzës do të gjejë autorët e krimit, ndërsa apelon që ligji të dënojë personin që ka urdhëruar vrasjen e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama