Rezultate te kerkimit per termin: +Mark +Nika

Total: 204
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.986Z

Predha 9 mm edhe prane vendit ku u vrane Aleks Nika dhe Faik Myrto

TIRAN- Grupi hetimor i prokurorise se Tiranes qe po punon per zbardhjen e pasojave te demonstrates se 21 janarit ka gjetur dhe sekuestruar tete predha plumbash luftarake nga 131 qe jane shkrepur nga armet e efektiveve te Gardes se Republikes qe ndodheshin ne pjesen veriore te oborrit te kryeministri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.340Z

Familjaret e Aleks Nikes takojne raporterin e PE Te zbardhet krimi

e Diele 11 Janar 20151407 pm p classwp-caption-textKnut FleckensteinbrbrFamiljaret e Aleks Nikes qe humbi jeten me 21 janar te viti 2011 jane takuar dje me raporterin per Shqiperine ne Parlamentin Europian Knut Fleckenstein Takimi ka ardhur si kerkese e familjareve te Aleks Nike

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.428Z

Xhaxhai i Aleks Nikës: U qëllua pabesisht, dënim vrasësit

Pak kohë para varrimit të nipit të tij, Mark Nika ka kërkuar dënimin e personit që vrau Aleksin në demonstratën e 21 janarit. Mark Nika ka shprehur besimin e plotë se organi i akuzës do të gjejë autorët e krimit, ndërsa apelon që ligji të dënojë personin që ka urdhëruar vrasjen e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.322Z

Xhaxhai i Aleksit: Berisha vrau dhe në Shkodër, Prendit nuk ia falim

TIRANE- Xhaxhai i Aleks Nikës, Mark Nika thotë se pas vendimit është kryeministri Berisha. Nika dërgon mesazh Ndrea Prendit se nuk do ta falin pasi është e vërtetuar se nga arma e tij u vra Aleks Nika. “Djali jonë u vra në demostratë t&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.441Z

Xhaxhai Te zbardhet vrasja e Aleksit

Mes loteve e dhimbjes se qindra pjesemarresve u krye ceremonia mortore e babait te dy femijeve i cili humbi jeten ne Turqi 16 dite pas plagosjes me nje plumb ne koke gjate demonstrates se 21 janarit. Ne kete ceremoni ishte i pranishem edhe kryetari i Partise Socialiste Edi Rama si dhe i gjithe grupi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:18.745Z

“21 Janari”, Mark Nika: Vrasësit janë në Kuvend, veshin kostume 10 mijë euro

TIRANE - Kur kanë kaluar plot tri vite nga vrasjet e 21 janarit, në familjen e Hekuran Dedës, i vrarë gjatë demonstratës, ndihet ende dhimbja e asaj dite. Përveç kësaj, dy vajzat e tij të vogla duhet të përjetojnë edhe skamjen dhe mj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.125Z

21 janari prokuroria ve perballe deshmitaret dhe gardistet ne shesh

TIRAN - Prokuroret Blerim Tominaj dhe Adriatik Camaj te shoqeruar nga hetuesit e ceshtjes per rreth nje ore vendosen perballe njeri-tjetrit familjaret e viktimave te plagosurit si dhe deshmitaret qe ishin afer te vrareve Aleks Nika dhe Faik Myrto ne demonstraten e 21 janarit me kater gardistet e njo

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama