Rezultate te kerkimit per termin: +Markaj

Meta: total 375 / total_found 375 / time 0.000 / keyword[0] markaj / docs[0] 375 / hits[0] 927 /
Kapet me kanabis, pranga 22-vjeçarit në Krujë
  • 2017-09-12

Kapet me kanabis, pranga 22-vjeçarit në Krujë

Goditet një tjetër rast prodhimi të lëndëve narkotike, duke vënë në pranga një person në Krujë. Në bazë të informacioneve të marra në rrugë operative nga policia, ditën e djeshme u bë arrestimi i Aurel Markaj 22 vjeç, banues në Derven, Krujë. Gjatë kontrollit të ushtruar nga

Shkeli rregullat e sigurisë në plazh, bllokohet gomonia në Vlorë
  • 2017-07-29

Shkeli rregullat e sigurisë në plazh, bllokohet gomonia në Vlorë

Foto ilustruese Policia Kufitare e Vlorës ka sekuestruar ditën e sotme një gomone me dy motorë, e cila ishte në pronësi të Erion Markaj. Sekuestrimi i mjetit lundrues me emrin Bluplus është bërë pasi, mjeti lundrues ka shkelur rregullat e sigurisë në plazhe, duke futur gomonen në zonë

No Pic available
  • 2017-06-29

Çifti shqiptar kapet me 600 mijë paund kokainë, fshehja e pasuksesshme

Dy anëtarët shqiptarë të grupit të krimit të organizuar u burgosën pas një hetimi nga ana e Agjencisë Kombëtare të Krimit. Në pranga përfunduar Artan Markaj, 23 vjeç, banues në Clarence Close, Barnet dhe Marsela Kreka, 30 vjeç, banuese në Enfield, të cilët u dënua me 6 vite e në

No Pic available
  • 2017-06-29

Çifti shqiptar kapet me 600 mijë paund kokainë, 4.5 kg u gjet tek parmaku

Dy anëtarët shqiptarë të grupit të krimit të organizuar u burgosën pas një hetimi nga ana e Agjencisë Kombëtare të Krimit. Në pranga përfunduar Artan Markaj, 23 vjeç, banues në Clarence Close, Barnet dhe Marsela Kreka, 30 vjeç, banuese në Enfield, të cilët u dënua me 6 vite e në

No Pic available
  • 2017-05-30

Emrat e 194 kandidatëve të PD për Tiranën dhe 11 qarqet e tjera

OraNews ka siguruar edhe listën e plotë të kandidatëve të Partisë Demokratike të qarkut të Tiranës dhe të 11 qarqeve të tjera.    Qarku Tirane Ja 50 merat me të cilat PD kërkon të sigurojë fitoren në Tiranë  1. Lulzim Xhelal Basha 2. Orjola Hysni Pampuri 3. Rudina Aze

No Pic available
  • 2017-02-08

Trafik klandestinësh nga Lindja e Mesme drejt Gjermanisë, goditet rrjeti

Goditet një rrjet kriminal shqiptarësh të cilët merreshin me trafikimin e klandestinëve nga Lindja e Mesme. Grupi i zbuluar Prokuroria për Krime të Rënda, merrej me kalimin e klandestinëve prej Lindjes së Mesme nga territori shqiptar për në Kosovë, me destinacion final Austrinë dhe Gje

Trafikonin klandestinë nga Lindja e Mesme drejt Gjermanisë, goditet rrjeti
  • 2017-02-08

Trafikonin klandestinë nga Lindja e Mesme drejt Gjermanisë, goditet rrjeti

Prokuroria për Krime të Rënda ka zbuluar një grup kriminal që merrej me kalimin e klandestinëve prej Lindjes së Mesme nga territori shqiptar për në Kosovë, e më tej, me destinacion final Austrinë dhe Gjermaninë. Në kuadër të këtij hetimi, janë ekzekutuar nga ana e Policisë së Sht