Rezultate te kerkimit per termin: +Markaj

Meta: total 375 / total_found 375 / time 0.000 / keyword[0] markaj / docs[0] 375 / hits[0] 927 /
No Pic available
  • 2015-06-10

Emrat e 840 qytetarëve që u legalizohen banesat në Shkodër

ALUIZNI publikon emrat e mbi 800 zyrtarëve që kanë gato dosjen për legalizimin e banesave të tyre në rrethin e Shkodrës. NR EMER ATESI MBIEMER 1 PASHKE KOL NIKA 2 BUJAR JUP KASTRATI 3 AVNI ISA DULI 4 BASRI HAZIZ DANI 5 BESNIK ZEQIR ALIJAJ 6 HAMDI FADIL KIMÇJA 7 ARTAN AHMET ZEJNUNI 8 DAUT QAZ

Dy te vrare dhe tre te plagosur ekstradohet nga Greqia Anton Permarkaj
  • 2015-05-07

Dy te vrare dhe tre te plagosur ekstradohet nga Greqia Anton Permarkaj

Tirane 6 maj 2015 NOAal- Ekstradohet nga Greqia Anton Permarkaj i denuar me burgim te perjetshem per vrasjen e dy personave ne Mardhniq te Pukesbr br Pasditen e sotme u ekstradua nga Athina 33 vjecari nga Puka pasi Gjykata e Pukes ka caktuar ndaj tij masen e sigurise Arrest ne burg per kryerjen e

No Pic available
  • 2015-05-06

Masakra e Pukës, ekstradohet nga Greqia Anton Permarkaj

Ekstradohet nga Greqia për në Tiranë Anton Përmarkaj nga Puka pasi ishte shpallur në kërkim për vrasjen e dy personave. Gjykata Rrethit Gjyqësor Pukë, ka caktuar masën e sigurisë “Arrest në burg”, për kryerjen e veprave penale të “Vrasjes në rrethana rënduese kryer

Masakra mbi familjen Markaj të Pukës, burg përjetë 2 vëllezërve Përmakaj
  • 2015-04-20

Masakra mbi familjen Markaj të Pukës, burg përjetë 2 vëllezërve Përmakaj

Gjykata e Apelit Shkodër lë në fuqi vendimin e gjykatës së Pukës për dy vëllezërit Anton dhe Sokol Permakaj të akuzuar për vrasjen e 2 personave dhe plagosjen e tre të tjerëve të ndodhur më 29 qershor 2012. Po kështu ka lënë në fuqi dënimin për Bardhok dhe Fran Përmarkaj. Më 1

Gjykata e Apelit: Burg përjetë për vëllezërit Anton e Sokol Përmarkaj
  • 2015-04-20

Gjykata e Apelit: Burg përjetë për vëllezërit Anton e Sokol Përmarkaj

Gjykata e Apelit në Shkodër, ka lënë në fuqi dënimin me burgim të përjetshëm për vëllezërit Anton e Sokol Përmarkaj për vrasjen e 2 personave dhe plagosjen e 3 të tjerëve në një ngjarje të ndodhur në fshatin Qelëz në Pukë më 29 qershor 2012. Me këtë vendim, Gjykata e Apelit

Ja 1667 emrat qe kane gati legalizimet ne zonen e Kenetes
  • 2015-04-15

Ja 1667 emrat qe kane gati legalizimet ne zonen e Kenetes

ALUIZNI ka bere te ditur sot se "Qytetareve te paraqitur ne liste u kerkohet te vijne prane zyrave te ALUZINI - t Durres per te terhequr faturat e parceles ndertimore te pregatitura nga ana jone dhe te kryejne pagesen e saj, ne menyre qe te vijoje procedura per pajisje me leje legalizimi dhe dergim

ALUIZNI publikon emrat e 881 përfituesve të legalizimeve në Durrës
  • 2015-04-02

ALUIZNI publikon emrat e 881 përfituesve të legalizimeve në Durrës

Zyra e ALUIZNI-t për Qarkun e Durrësit ka publikuar emrat e 881 qytetarëve të cilët duhet të paraqiten për të tërhequr faturat e parcelës ndërtimore dhe për të lidhur kontratat e fitimit të pronësisë së truallit. Qytetarët e poshtëshënuar në listë u përkasin zonave informale