Rezultate te kerkimit per termin: +Markaj

Meta: total 375 / total_found 375 / time 0.000 / keyword[0] markaj / docs[0] 375 / hits[0] 927 /
No Pic available
  • 2016-10-08

Ish- gazetari i RD akuzon Berishën se i ka fallsifikuar firmën për lejet në Valbonë

Ilir Seci, ish- gazetar i RD ne vitet ’90, ka bere nje leter publike per Sali Berishen, ku akuzon kabinetin e tij se ka konsideruar si nenshkrim qytetaresh te zones, nje liste te fallsifikuar, ku eshte dhe emri i tij. Reagimi i Secit vjen pas deklaratve te Berishes, se ai ka ka dhene leje d

No Pic available
  • 2016-10-06

VIDEO/ Detaje rrënqethëse, Masakra e Dajçit Miklovani deshi të vriste të ëmën e objektivit. Tentoi një masakër të dytë

Intervistoi Dritan Laci Janë fakte tronditëse këto që do të lexoni më poshtë, por është e vërteta e madhe e një çmendurie që mund të kishte përfunduar me më shumë viktima se sa ajo e dy netëve më parë ku në fshatin Dajç të Shkodrës Miklovan Parubi ekzekutoi me armë zjarri dy

Te pathenat e krimit ne Dajc Parubi tentoi te bente masaker ne nje lokal tjeter
  • 2016-10-06

Te pathenat e krimit ne Dajc Parubi tentoi te bente masaker ne nje lokal tjeter

Jane fakte tronditese ato qe do te lexoni por eshte e verteta e madhe e nje cmendurie qe mund te kishte perfunduar me me shume viktima se sa ajo e dy neteve me pare ku ne fshatin Dajc te Shkodres Miklovan Parubi ekzekutoi me arme zjarri dy persona dhe la te plagosur kater te tjerebr br Te henen du

Detaje rrënqethëse nga masakra e Dajçit/ Miklovani do vriste nënën e objektivit
  • 2016-10-06

Detaje rrënqethëse nga masakra e Dajçit/ Miklovani do vriste nënën e objektivit

Janë fakte tronditëse këto që do të lexoni më poshtë, por është e vërteta e madhe e një çmendurie që mund të kishte përfunduar me më shumë viktima se sa ajo e dy netëve më parë ku në fshatin Dajç të Shkodrës Miklovan Parubi ekzekutoi me armë zjarri dy persona dhe la të p

Trafikonte klandestine siriane drejt Kosoves arrestohet 48 vjecari
  • 2016-10-05

Trafikonte klandestine siriane drejt Kosoves arrestohet 48 vjecari

Tirane 5 tetor 2016 NOAal - Ne kuader te operacionit te koduar Kaskada ku pese dite me pare jane prangosur 4 persona eshte arrestuar edhe bashkepunetori i tyre Jani Shabanibr br Te arrestuarit u kapen ne flagrance duke transportuar 15 shtetas te huaj me kombesi sirane te cilet nepermjet kufirit

No Pic available
  • 2016-10-01

Kapen duke çuar sirianë drejt Kosovës, katër të arrestuar

Goditet një tjetër rast i trafikimit të personave që vijnë nga vendet e treta, të cilët hyjnë ilegalisht nga Greqia në Shqipëri, duke i trafikuar në drejtim të Kosovës nëpërmjet kufirit të gjelbër. Operacioni antitrafik i koduar “Kaskada” u mbyll më 30 shtator me arrest

Kaskada, trafikonin sirianë drejt Kosovës, arrestohen 4 persona
  • 2016-10-01

Kaskada, trafikonin sirianë drejt Kosovës, arrestohen 4 persona

Policia e Kukësit ka arrestuar në flagrancë 4 shtetas që trafikonin persona që vinin nga vendet e treta, të cilët hynin ilegalisht nga Greqia në Shqipëri, duke i trafikuar më pas në drejtim të Kosovës përmes kufirit të gjelbër. Në kuadër të operacionit të koduar Kaskada, kanë r