Rezultate te kerkimit per termin: +Markaj

Meta: total 375 / total_found 375 / time 0.000 / keyword[0] markaj / docs[0] 375 / hits[0] 927 /
15 sirianet zbulohen ne Kukes
  • 2016-10-01

15 sirianet zbulohen ne Kukes

brbrKater persona u arrestuan nga forcat e rendit ne Kukes pasi u kapen ne flagrance duke ndihmuar kundrejt shperblimit 15 shtetas sirian per te kaluar kufirin ne menyre te paligjshme Ne pranga u vune Gjerard Markaj Riza Hasani Shefqet Velaj dhe Zeqir Bajrami te gjithe banues ne Tirane Arrestimi i

Kaskada prangos kater persona trafikonin siriane drejt Kosoves
  • 2016-10-01

Kaskada prangos kater persona trafikonin siriane drejt Kosoves

Kukes 1 tetor 2016 NOAal - Kater persona jane arrestuar ne flagrance nga blute Kukesit pasi jane kapur ne flagrance duke ndihmuar kundrejt shperblimit 15 shtetas te huaj per te kaluar kufirin ne menyre te paligjshmebr br Burime policore bejne me dije se ne pranga jane vene Gjerard Markaj 35 vje

No Pic available
  • 2016-09-25

Raimonda Moisiu rizgjidhet kryetare e Shoqatës së Shkrimtarëve Shqiptaro-Amerikanë

Raimonda Moisiu u rizgjodh kryetare e Shoqatës së Shkrimtarëve Shqiptaro-Amerikanë, nën/kryetar Vlashi Fili, sekretare- Dr.Yllka Filipi, President- Adnan Mehmeti. Nga Dr. Yllka FILIPI O, kurrë mos u lodh për ndihmën që i jep atdheut! 15 vite më parë, emigrantë krijues të ardhur nga të

No Pic available
  • 2016-07-20

Shpërndanin heroinë e kokainë, Prokuroria kërkon 170 vjet burg për 17 persona

Prokuroria e Tiranës ka kërkuar dënimin me 170 vjet burgim për 17 anëtarë të një grupi të gjerë që shpërndante lëndë të forta narkotike në disa zona të Tiranës. Këta persona, së bashku me disa të tjerë që po gjykohen në procese të ndara, akuzohen se kishin krijuar një rrje

Prokuroria kërkon 170 vjet burg për grupin që shpërndante heroinë dhe kokainë
  • 2016-07-20

Prokuroria kërkon 170 vjet burg për grupin që shpërndante heroinë dhe kokainë

Prokuroria e Tiranës ka kërkuar 170 vjet burg për anëtarët e një grupi kriminal që merrej me shpërndarjen e heroinës dhe kokainës në Tiranë. Shtetasit në fjalë kishin krijuar një rrjet të strukturuar për shpërndarjen e lëndës narkotike në disa zona kryesore në kryeqytet dhe xhi

No Pic available
  • 2016-07-20

Shpërndanin heroinë e kokainë, 170 vjet burg për 17 persona në Tiranë

Prokuroria e Tiranës ka kërkuar dënimin me 170 vjet burgim për 17 anëtarë të një grupi të gjerë që shpërndante lëndë të forta narkotike në disa zona të Tiranës. Këta persona, së bashku me disa të tjerë që po gjykohen në procese të ndara, akuzohen se kishin krijuar një rrje

170 vite burg për grupin e kokainës
  • 2016-07-20

170 vite burg për grupin e kokainës

Prokuroria e Tiranës kërkon dënimin me 170 vjet burgim për 17 anëtarë të një grupi të gjerë që shpërndante lëndë të forta narkotike në disa zona të kryeqytetit. Sipas Prokurorisë, këta persona, së bashku me disa të tjerë që po gjykohen në procese të ndara, akuzohen se kis