Rezultate te kerkimit per termin: +Markaj

Meta: total 375 / total_found 375 / time 0.000 / keyword[0] markaj / docs[0] 375 / hits[0] 927 /
Shperndanin droga te forta Prokuroria 170 vjet burg per te pandehurit
  • 2016-07-20

Shperndanin droga te forta Prokuroria 170 vjet burg per te pandehurit

Tirane 20 korrik 2016 NOAal- Jepet pretenca per 17 nga 26 personat e arrestuar ne kuader te operacionit te koduar Epilog te akuzuar per shperndarje te drogave te forta ne kryeqytetbr br Prokuroria e Tiranes kerkon denimin me 170 vjet burgim per 17 anetaret e grupit qe shperndante lende te forta na

Prokuroria kërkon 170 vite burg për grupin e shpërndarjes së drogës
  • 2016-07-20

Prokuroria kërkon 170 vite burg për grupin e shpërndarjes së drogës

Prokuroria e Tiranës kërkon dënimin me 170 vjet burgim për 17 anëtarë të një grupi të gjerë që shpërndante lëndë të forta narkotike në disa zona të kryeqytetit. Sipas Prokurorisë, këta persona, së bashku me disa të tjerë që po gjykohen në procese të ndara, akuzohen se kishi

Prokuroria kërkon 170 vjet burg për grupin që shpërndante drogë
  • 2016-07-20

Prokuroria kërkon 170 vjet burg për grupin që shpërndante drogë

Prokuroria e Tiranës ka kërkuar 170 vjet burg për anëtarët e një grupi kriminal që merrej me shpërndarjen e heroinës dhe kokainës në Tiranë. Shtetasit në fjalë kishin krijuar një rrjet të strukturuar për shpërndarjen e lëndës narkotike në disa zona kryesore në kryeqytet dhe xhi

Konflikti me armë në Laç pas sherrit për pronat, arrestohet autori
  • 2016-07-07

Konflikti me armë në Laç pas sherrit për pronat, arrestohet autori

Policia ka arrestuar autorin e plagosjes së mbrëmshme në qendër të Laçit dhe ka zbardhur ngjarjen. Zyrtarisht policia njofton se ka arrestuar sot autorin e plagosjes me armë, shtetasin Alberto Markaj, 21 vjeç, banues në Laç. Ky shtetas mbreme dyshohet se pas një konflikti për motive

Konflikti në Laç, rrëfehet i plagosuri: Si më qëlluan për gardhin
  • 2016-07-07

Konflikti në Laç, rrëfehet i plagosuri: Si më qëlluan për gardhin

"Konflikti ka rreth 2 muaj që ka nisur. Bëhet fjalë për një gardh që bëra unë pasi mora leje në bashki". Kështu e nis rrëfimin e tij Mark Lleshi, i cili u plagos me armë zjarri, ngjarje për të cilën u arrestua i dyshuari 21-vjeçari Alberto Markaj. Ngjarja ndodhi në Laç, ndërsa

No Pic available
  • 2016-07-06

Arrestohet i riu, tentoi të vriste 55-vjeçarin për motive pronësie

Policia e Kurbinit ka zbardhur ngjarjen e ndodhur një ditë më parë, ku një person mbeti i plagosur me armë zjarri, pas një konflikit. Sipas policisë mëngjesin e sotmë është arrestuar 21 vjeçari Alberto Markaj, , dyshohet se  pas një konflikti për motive pronësie  ka tentuar të vra

Plagosja në Kurbin, policia: Krimi për motive pronësie
  • 2016-07-06

Plagosja në Kurbin, policia: Krimi për motive pronësie

Zbardhet dhe dokumentohet ngjarja e ndodhur një ditë më parë në Kurbin, ku mbeti i plagosur shtetasi M.Ll. Policia raporton se ka ndaluar autorin e dyshuar si dhe ka sekuestruar armën e zjarrit, pistoletë. Në pranga ka rënë shtetasi Alberto Markaj, 21 vjeç , banues në Laç. Ky shtetas dy