Rezultate te kerkimit per termin: +Markaj

Meta: total 375 / total_found 375 / time 0.000 / keyword[0] markaj / docs[0] 375 / hits[0] 927 /
Ndalohet doganieri, dy të arrestuar për kontrabandë domatesh
  • 2016-03-24

Ndalohet doganieri, dy të arrestuar për kontrabandë domatesh

Një doganier është ndaluar nga Policia e Tropojës pasi akuzohet për shpërdorim të detyrës. Ndërsa dy shtetas me akuzën e kontrabandës me mallra të tjera, në bashkëpunim janë vënë në pranga. Doganieri i ndaluar është Jeton Markaj, 26 vjeç, banues në fshatin Tetaj të Tropojës,

Mall kontrabande pranga doganierit ne Qafe Morine dhe dy te tjereve
  • 2016-03-24

Mall kontrabande pranga doganierit ne Qafe Morine dhe dy te tjereve

Kukes 24 mars 2016 NOAal- Ndalohet nje doganier ne Kukes nen akuzen e shperdorimit te detyres i akuzuar se ka lejuar kalimin e mallrave kontrabandebr br Gjate mbremjes se te merkures u ndalua 26- vjecari Jeton Markaj banues ne fshatin Tetaj Tropoje me detyre doganier ne piken kufitare Qafe Morine

Tropojë, ndalohet doganieri për shpërdorim detyre, arrestohen edhe 2 shtetas
  • 2016-03-24

Tropojë, ndalohet doganieri për shpërdorim detyre, arrestohen edhe 2 shtetas

Policia e Tropojës ka ndaluar një doganier. Ai akuzohet për shpërdorim detyre. Gjithashtu janë arrestuar edhe dy shtetas me akuzën e kontrabandës me mallra të tjera, në bashkëpunim. Personat e arrestuar janë Shyqiri Hoxha, 27 vjeç, banues në fshatin Paqe, dhe Nertil Riza, 25 vjeç, banu

No Pic available
  • 2016-03-24

Arrestohen 3 persona në Tropojë, për kontrabandën e 2 ton domatesh

Tre persona janë ndaluar në Tropojë për akuzën e Kontrabanda me mallra të tjera, në bashkëpunim. Një prej të ndaluarve është dogranier në doganën e Qafë-Morinë, i dyshuar për kryerjen e veprës penale të Shpërdorimit të detyrës, Jeton Markaj, 26 vjeç, banues në fshatin Tetaj,

Donika Gërvalla dhe strukturat e kaluara dhe të tashme të LDK-së apel drejtuar deputetëve të LDK-së: Mos e votoni Thaçin president
  • 2016-02-23

Donika Gërvalla dhe strukturat e kaluara dhe të tashme të LDK-së apel drejtuar deputetëve të LDK-së: Mos e votoni Thaçin president

Aktivistja Donika Gërvalla, nga ana e LDK-së e cila vepron në Gjermani, njëherësh vajza e të ndjerit Jusuf Gërvalla, përmes një shkrimi për media ka thënë se ajo me disa anëtarë dhe përkrahës të LDK-së, si pjes

Cilët janë 1 mijë funksionarët e regjimit që u dekoruan nga Rama
  • 2015-12-01

Cilët janë 1 mijë funksionarët e regjimit që u dekoruan nga Rama

Me rastin e 70- ­vjetorit të Çlirimit të atdheut, Ministria e Mbrojtjes akordoi rreth një vit më parë për 1.000 veteranë të LANÇ­it, "Medaljen e Mirënjohjes". "Gazeta Shqiptare" ka siguruar ekskluzivisht listën e plotë të papublikuar më parë, ku bien në sy një sërë personalite

Vajza e bandës së heroinës: Jam shtatzënë Gjykata e lë në burg
  • 2015-11-24

Vajza e bandës së heroinës: Jam shtatzënë Gjykata e lë në burg

Gjykata e Tiranës caktoi masat e arrestit për dhjetë të arrestuar të tjerë për shpërndarje heroine në Tiranë. Sonila Dinoshi Diten e diel para Gjykatës dolën edhe dy vajzat Aurora Lico dhe Sonila Dinosha, të arrestuara si pjesë e grupit që ka shitur drogë me vlerë 900 mijë euro n