Rezultate te kerkimit per termin: +Markaj

Meta: total 375 / total_found 375 / time 0.000 / keyword[0] markaj / docs[0] 375 / hits[0] 927 /
Banda e droges burg dhe per vajzen gjashte muajshe shtatzene
  • 2015-11-23

Banda e droges burg dhe per vajzen gjashte muajshe shtatzene

Sonila Dinosha PUBLICITET Tirane 23 nentor 2015 NOAal- Arrest me burg eshte masa e sigurise e vendosur nga Gjykata e Tiranes per dhjete te ndaluarit gjate operacionit antidroge ne Tirane i koduar Epilogbr br Ne mesin e personave qe do qendrojne mbas hekurave gjykata vendo

Fotot: Banda e heroinës në Tiranë, burg edhe njërës prej vajzave shtatzënë
  • 2015-11-22

Fotot: Banda e heroinës në Tiranë, burg edhe njërës prej vajzave shtatzënë

Gjykata e Tiranës caktoi masat e arrestit për dhjetë të arrestuar të tjerë për shpërndarje heroine në Tiranë. Diten e diel para Gjykatës dolën edhe dy vajzat Aurora Lico dhe Sonila Dinosha, të arrestuara si pjesë e grupit që ka shitur drogë me vlerë 900 mijë euro në Tiranë. Gjyk

Fotot e 26 të arrestuarve për trafik droge në Tiranë
  • 2015-11-20

Fotot e 26 të arrestuarve për trafik droge në Tiranë

Një grup kriminal prej 26 personash të akuzuar se kanë shpërndarë 900 mijë euro drogë në Tiranë u arrestua në një aksion të finalizuar dje në mbrëmje. Operacioni i koduar "Epilog", u zhvillua nën drejtimin e Prokurorisë, pas gjashtë muajsh hetime që kanë zbuluar veprimtarinë kri

Superaksion në kryeqytet, 25 në pranga për shpërndarje të drogës
  • 2015-11-19

Superaksion në kryeqytet, 25 në pranga për shpërndarje të drogës

Një superaksion është ndërmarrë nga Policia e Shtetit në bashkëpunim me Prokurorinë kundër shpërndarësve të lëndëve narkotike në kryeqytet. Sipas burimeve nga policia, deri tani janë arrestuar 24 persona, mes tyre dhe dy femra.Personat e arrestuar akuzohen për shitje kanabisi, her

Policia flet për arrestimin e grupit të heroinës (VIDEO)
  • 2015-11-19

Policia flet për arrestimin e grupit të heroinës (VIDEO)

Policia e Tiranës në bashkëpunim me Prokurorinë e Tiranë kanë shkatërruar një bandë të strukturuar kriminale të tregtimit dhe shpërndarjes së drogave të forta kokaine dhe heroine në kryqytet. Banda e shpërndarjes së kokainës dhe heroinës përbëhej nga 35 persona mes tyre edh

Emrat, kush janë 25 persona e arrestuar për drogë në Tiranë
  • 2015-11-19

Emrat, kush janë 25 persona e arrestuar për drogë në Tiranë

Një operacion antidrogë është zhvilluar nga policia dhe prokuroria Tiranës, ku në praga janë vënë 24 persona, mes të cilëve dy femra. Burime nga policia thanë se, gjatë tërë natës deri në mesditë janë shoqëruar 30 persona të dyshuar, por 6 janë lënë të lirë. Operacion

EMRAT/ Shpërndanin heroinë në Tiranë, 25 të arrestuar, mes tyre edhe femra
  • 2015-11-19

EMRAT/ Shpërndanin heroinë në Tiranë, 25 të arrestuar, mes tyre edhe femra

Policia dhe Prokuroria e Tiranës shkatërruan një grup të prodhimit, shpërndarjes dhe shitjes së lëndëve narkotike me bazë në kryeqytet. Në total janë 25 persona nën hetim për akuzat e prodhimit, shitjes dhe shpërndarjes së drogës. Nga kjo listë, 6 janë prangosur këtë të mërkur