Rezultate te kerkimit per termin: +Markaj

Meta: total 375 / total_found 375 / time 0.000 / keyword[0] markaj / docs[0] 375 / hits[0] 927 /
Pranga 25 shpërndarësve të drogës, në dy vjet fituan 900 mijë euro
  • 2015-11-19

Pranga 25 shpërndarësve të drogës, në dy vjet fituan 900 mijë euro

Policia e Tiranës arrestoi 25 persona, ndërsa pesë të tjerë janë shpallur në kërkim dhe pesë ndiqen në gjendje të lirë. Grupi i trafikantëve furnizonte zonat kryesore të kryeqytetit, përfshi edhe ish-Bllokun, me heroinë dhe kokainë. Detajet e operacionit, arrestimi i shpërndarësv

No Pic available
  • 2015-11-19

Epilogu kap 25 shpërndarës droge, 2 sportistë e tri femra mes grupit

Ndarja e roleve, vendet ku shitej droga dhe çmimet. Pesë ndiqen në gjendje të lirë, 5 në kërkim Dy sportistë dhe tri femra bënin pjesë në grupin e shpërndarësve të heroinës dhe kokainës në Tiranë, të cilët u prangosën dje pas 6 muajsh hetime. Ajo që spikaste në operacionin e k

26 te arrestuar per droge dalin pamjet e operacionit Epilog FOTO VIDEO
  • 2015-11-19

26 te arrestuar per droge dalin pamjet e operacionit Epilog FOTO VIDEO

Tirane 19 nentor 2015 NOAal- Policia e kryeqytetit ka publikuar pamjet e operacionit antidroge Epilog gjate te cilit u vune ne pranga 26 personabr br Ne videon qe gjeni bashkengjitur shihet momenti i arrestimit te disa te dyshuarve si dhe kontrolli ne banesat e tyrebr br Banda perbehej nga 35 pe

Shkatërrohet banda me 35 persona, për 2 vjet shpërndanë në Tiranë kokainë dhe heroinë me vlerë 900 mijë
  • 2015-11-18

Shkatërrohet banda me 35 persona, për 2 vjet shpërndanë në Tiranë kokainë dhe heroinë me vlerë 900 mijë

Policia e Tiranës në bashkëpunim me Prokurorinë e Tiranë kanë shkatërruar një bandë të strukturuar kriminale të tregtimit dhe shpërndarjes së drogave të forta kokaine dhe heroine në kryqytet. Banda përbëhej nga  35 persona mes tyre edhe një femër. Gjatë këtij operacioni të kod

Shkatërrohet grupi i heroinës në Tiranë, 25 të arrestuar
  • 2015-11-18

Shkatërrohet grupi i heroinës në Tiranë, 25 të arrestuar

Një operacion masiv i policisë ka shkatërruar një bazë të përpunimit dhe shpërndarjes së heroinës në kryeqytetet dhe të drogave të forta. ReporTv njofton se policia e Tiranës ka bërë të ditur se gjatë 2 ditëve janë prangosuri 25 persona dhe 8 të tjerë janë shpallur në kërki

Shkatërrohet grupi kriminal: Sekuestrohet drogë e armë, zbardhet mekanizmi
  • 2015-11-18

Shkatërrohet grupi kriminal: Sekuestrohet drogë e armë, zbardhet mekanizmi

Policia e Tiranës ka shkatërruar një grup kriminal, që merrej me përpunimin dhe shpërndarjen e kokainës në kryeqytet. Në pranga kanë rënë 25 persona, që dyshohet se janë anëtarë të së njëjtës organizatë. Përveç llojeve të forta të drogës, policia thotë se ka sekuestruar ed

Në Prishtinë triumfon futbolli shqiptar, 2-2 në vëllazërore
  • 2015-11-14

Në Prishtinë triumfon futbolli shqiptar, 2-2 në vëllazërore

Yjet e së ardhmes së Kosovës dhe Shqipërisë tregojnë vlerat Ermal Kuka Atmosfera Lamtumira – Armend Dallku dhe Debatik Curri i kanë dhënë dje zyrtarisht lamtumirën kombëtares shqiptare të futbollit, edhe pse do të vazhdojnë të jenë pjesë e futbollit të luajtur. Dallku