Rezultate te kerkimit per termin: +Marr

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.903Z

Marr guximin ne Teatrin Kombetar

0 Marr guximin titullohet kjo pjese dramatike e pasur me epitete e vene dhe e interpretuar nga Mehdi Mal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.623Z

Ali Ahmeti: Kemi marrë përsipër respektimin dhe zbatimin e marrëveshjes

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti në një intervistë për RTK ka folur rreth marrëveshjes së nënshkruar dje nga liderët politik të Maqedonisë. Ai ndër të tjera tha: “Takimi në mes të kryetarit t&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.839Z

Marrëveshja shkelet pa filluar zbatimi!

Marrëveshja e arritur në mes të kryeministrit të Kosovës Hashim Thaçi dhe atij të Serbisë, Ivica Daçiq, “për normalizimin e marrëdhënieve” Kosovë- Serbi është shkelur nga palët nënshkruese ende pa fi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.997Z

Mosratifikimi i marrëveshjeve, shkelje kushtetuese

 Marrëveshjet e dala nga dialogu Kosovë-Serbi kanë gjeneruar probleme në raport me Ligjin për Marrëveshjet Ndërkombëtare, madje edhe me Konventën e Vjenës për traktatet ndërkombëtare. Për njërën prej tyre - Marr&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.883Z

Krasniqi kundër marrëveshjes

(E plotësuar) Dialogun dhe marrëveshjen e ka kundërshtuar ashpër edhe kryeparlamentari Jakup Krasniqi. “Këto bisedime janë zhvilluar në mjegull dhe nuk mund të prodhonin diçka tjetër përpos mjegullës. Më shumë jemi inf

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:44.690Z

Arrihet marrëveshja me Tottenhamin

Sipas mediave braziliane dhe angleze, Tottenhami ka arritur marrëveshje për blerjen e yllit brazilian, Paulinho. Agjenti i lojtarit thuhet se sot ka diskutuar të gjitha detajet me Tottenhamin dhe është arritur marrëveshja për blerjen e tij. Paulinho do ti bashkohe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:22.271Z

Thaçi: Pranojeni marrëveshjen

Kryeministri Hashim Thaçi, i ka bërë thirrje Serbisë që të pranojë marrëveshjen për Veriun, e cila do t’i ndihmonte normalizimit të raporteve mes dy vendeve. “Unë besoj dhe mbetem optimist racional se procesi i normalizimit të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama