Rezultate te kerkimit per termin: +Marr

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.764Z

Rruga e Arbrit, Shqipëria dhe Kina drejt përfundimit të marrëveshjes

KINE-Qeveria shqiptare është duke përfunduar një marrëveshje për financimin e ndërtimit të Rrugës së Arbrit. Kryeministri Edi Rama i tha CRI Shqip se ai ka biseduar për këtë çështje me homologun kinez Li Keqiang. Takimi i d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.266Z

Nëse nesër s’ka marrëveshje, vendi shkon në zgjedhje

Kryeministri në detyrë Hashim Thaçi ka parlajamëruar sot se nesër (e hënë) në ora 10 pritet të nënshkruhet marrëveshja ndërmjet tij dhe Isa Mustafës për bashkëqeverisjen katërvjeçare PDK-LDK. Mirëpo, marr&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:28.933Z

Burim Ramadani: Kosovës i duhet program politik për “Marrëveshje të Re”

Sekretari i përgjithshëm i AAK-së, Burim Ramadani përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, thotë se vendit i duhet një program i ri politik, të cilin ai e ka quajtur “Marrëveshja e Re”. Ai tutje e ka sqaruar kët&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.162Z

Mbrojtja e liqenit të Shkodrës, nëshkruhet marrëveshja 20 mln euro

SHKODËR- Nënshkruhet një marrëveshje për mbrojtjen e liqentit të Shkodrës që kap vlerën e 20 milionë eurove. Marrëveshja në fjalë është njoftuar nga Ministri i Transporteve, Edmond Haxhinasto dhe ambasadori I Gjermanisë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.947Z

Xhaferi: Marrëveshja Kosovë-Serbi hap një kapitull të ri

14 vite pas ndërhyrjes së forcave të NATO-s në Kosovë, Prishtina dhe Beogradi kanë një marrëveshje për normalizimin e raporteve, e cila hap një faqe të re në historinë e këtyre dy vendeve. Kështu u shpreh në Shkup, minis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.920Z

Kryengritësit e moderuar sirian arrijnë marrëveshje me ISIS-in

Kryengritësit sirian të moderuar islamik dhe xhihadistët, pjesëtarë të Shtetit Islamik (ISIS), kanë arritur marrëveshje për herë të parë për mossulmim të njëri-tjetrit në paralagjen jugore të Damaskut, Haxhar al-Asv

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:39.379Z

Basha-Ruli marrëveshje: Cilësi në treg dhe mbrojtje konsumatorit

TIRANË-Kryetari i Bashkisë së Tiranës Lulzim Basha dhe Ministri i Bujqësisë dhe Ushqimit, Genc Ruli kanë nënshkruar paraditen e sotme marrëveshjen e përbashkët për mbrojtjen e konsumatorit. Kryebashkiaku i Tiranës theksoi se Agjencia p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama