Rezultate te kerkimit per termin: +Marr

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.022Z

Marrëveshja ndihmon normalizimin e marrëdhënieve Kosovë-BE

Përfaqësuesi i BE-së në Kosovë, Samuel Zhbogar thotë se marrëveshja për normalizimin marrëdhënieve mes Kosovës dhe Serbisë ndihmon edhe në normalizimin e marrëdhënieve mes Kosovës dhe vendeve që nuk e kanë njoh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.637Z

Haradinaj: Isa Mustafa ka marrë fund bashkë me Marrëveshjet

Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj në një tryezë për Trepçën në Mitrovicë ka folur edhe për marrëveshjet e arritura të Kosovës për Demarkacionin dhe për Asociacionin. Ai ka thënë se: “Këto marrëveshje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.556Z

Arrihet marrëveshjaThaci-Rugova

PRISHTINE- Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës dhe mandatari për krijimin e qeverisë së re, Hashim Thaçi, pas nënshkrimit të marrëveshjeve për koalicion me tri subjekte politike, Aleancën Kosova e Re, Partinë e Pavarur Liberale

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.484Z

Kurti: Nuk kemi marrëveshje

(I plotësuar) - Deklarata e Albin Kurtit pas takimit me bllokun LDK-AAK-Nisma Sot e patëm takimin e radhës dhe mund të them që përafrimet e mëhershme nuk kanë avancime të mëtutjeshme dhe ekziston një shpërputhje midis dakordimeve verbale de

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.647Z

Marrëveshja Jahjaga - Nikoliq - për të gjitha marrëveshjet

Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga, dhe ai i Serbisë, Tomislav Nikoliq, do të takohen në fillim të shkurtit për të nisur bisedimet për atë që do të jetë aranzhimi final mes Kosovës dhe Serbisë, e që do të mbajë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.120Z

(Mos)marrëveshja PDK-LDK

Kapërcimi i krizës politike dhe krijimi i institucioneve të reja ishte parë me urgjencë nga përfaqësues vendorë e ndërkombëtarë në Kosovë. Por janë bërë katër ditë nga nënshkrimi i marrëveshjes mes PD

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.903Z

Marr guximin ne Teatrin Kombetar

0 Marr guximin titullohet kjo pjese dramatike e pasur me epitete e vene dhe e interpretuar nga Mehdi Mal

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama