Rezultate te kerkimit per termin: +Marrdhnia

Total: 27
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.209Z

Britanikët, më besnikë ndaj bankës se sa ndaj partnerit

Britanikt i qndrojm m besnik banks se sa partnereve t tyre. sht ky rezultati i nj anketimi, t cilit i jan nnshtruar 2000 mij persona. Marrdhnia m afatgjat pr nj person t moshs s mesme ka zgjatur rreth 14 vjet, por njerzit e ksaj grupmoshe i kan qndruar besnik banks s tyre pr rreth 16.5 vjet. Rr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:27.952Z

Rosi do nga skuadra të bëjë testet

Yamaha Historia mes Valentino Rosit dhe Yamahas tashm ka prfunduar dhe kjo rrezikon t bhet n mnyrn m t keqe t mundshme. Penges e momentit pr pesarezin sht testi, t cilin italiani do t dshironte ta bnte sa m shpejt me Dukatin, q n garn e Valencias, m 8 nntor. “Pres q ata t m japin leje ta bj p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.564Z

Vendimi, pas daljes në pension, jo më punë në shtet

VKM: Ndërpritet kontrata e punës në organet e administratës shtetërore pas plotësimit të kushteve për pension pleqërie Mjek, infermier, msues, drejtor, sekretare dhe punonjs t tjer t administrats dhe organeve t tjera shtetrore nuk do t lejohen t punojn n shtet pas mbushje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:26.109Z

Baloteli, zyrtarisht te Siti me një klauzolë anti-Milan

Transferimi Menaxheri Raiola: U largua nga Interi pasi e rrahu Materaci Mario Baloteli bhet zyrtarisht lojtar i Manester Sitit, por prpara shitjes s sulmuesit t talentuar, drejtuesit e Interit kan marr masa q t mos prsritet nj tjetr rast si ai i Ronaldos (q pasi aventurs te Reali, u bashkua me riva

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.354Z

Woods, ish e dashura pornostare pubikon online sms-t

Pas elozheve t presidentit Obama i cili e prshkruajti nj “supergolfist”, faljes s bashkshortes dhe vendimit pr t’iu rikthyer srish sportit, duket se Tiger Woods do t vazhdoj pr nj koh t gjat t persekutohet prej “fantazmave t s shkuars”. Kthimi n normalitet nu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.576Z

Boom tregtie ndërmjet Gjermanisë dhe Shqipërisë

Zhvillimi ekonomik i Shqipris nuk vihet re vetm tek investimet e mdha n fusha t rndsishme apo rritja ekonomike, por edhe tek shkmbimet tregtare, e sidomos tek ato me vendet e Europs Perndimore. N nj artikull n faqen e internetit "Euraktiv" trajtohet marrdhnia ekonomike e tregtare mes Shqip

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.646Z

Euro, monedha që po rrezikon Europën e Bashkuar

Q kur lindi, kartmonedha europiane ka qen m shum nj projekt politik se sa ekonomik. Nj monedh e fort europiane do t prballej me kryenecsi me kundrshtarin amerikan, dollarin, q kishte fituar ndjeshm terren n ekonomin botrore. Por pas lulzimit disa-vjear euro e gjen veten n tabeln e qitjes, kjo fal ko

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama