Rezultate te kerkimit per termin: +Marrdhniet +Juridiksionale

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.249Z

Al-Hammad: Legjislacioni ynë, garanci për investimet e huaja

Kryeministri Berisha priti sot n nj takim Zvendskryeministrin dhe Ministr i Drejtsis s Kuvajtit, Rashid Al-Hammad, i cili shoqrohej nga prfaqsues t lart t drejtsis kuvajtiane si dhe nga kreu i Shoqats s Miqsis Kuvajt - Shqipri. Nga ana e tij, Rashid Al-Hammad konfirmoi nivelin e shklqyer t marrdhnie

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama