Rezultate te kerkimit per termin: +Mars

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:29.280Z

Rama premton: Reforma në drejtësi, në muajin mars

Kryeministri Rama e vlerësoi vizitën e sekretarit Kerry në Shqipëri, duke thënë se shqiptarët ndajmë me SHBA një histori të re të marrëdhënieve shumë të ngushta. Sipas Ramës, nënshkrimi i marrëveshjes së partneritetit strategjik në muajin prill, shënoi zgjerimin e bashkëpunimit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.084Z

Rikthehet për 7 mars Shoqata e Pedagogëve Muzikorë

Shoqata e Pedagogëve Muzikorë në Kosovë është ringjallur pas disa viteve, me iniciativën e profesoreshës së muzikës, Besa Luzha, për Ditën e Mësuesit në Fakultetin e Muzikës. Sipas KultPlus, shoqata do të ketë më shumë se 400 anëtarë mësimdhënës të muzikës, ndërkaq synim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:46.338Z

Diten e premte, datë 23 mars 2007, Keshilli i Ministrave miratoi vendimin për dhënien e fondit për blerje apartamentesh, në ndihmë të familjeve të rrezikuara nga shembja e pallatit, në Patos.

Diten e premte, datë 23 mars 2007, Keshilli i Ministrave miratoi vendimin për dhënien e fondit për blerje apartamentesh, në ndihmë të familjeve të rrezikuara nga shembja e pallatit, në Patos. V E N D I M PËR DHËNIE FONDI PËR BLERJE APARTAMENTESH BANIMI, NË NDIHMË TË FAMILJE

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.639Z

Më 31 mars skadon afati për deklarimet e të ardhurave, ja çfarë rrezikojnë bizneset

Drejtoria e Tatimeve: Masat, nga gjoba deri të sekuestrimi i pasurive të paluajtshme Skadon afati për deklarimin e të ardhurave për bizneset. Ata që nuk përmbushin detyrimin e caktuar nga drejtoria e përgjithshme e tatimeve do të përballen me masa administrative që variojnë nga gjoba d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:50.346Z

FOTOT/ Mars 2011- Qershor 2012: Si i përgjoi Sali Berisha politikanët dhe diplomatët përmes ministrit të Mbrojtjes; celula, emra, fytyra, funksioni, pamjet, makina e dokumente

Eshte nje celule e tere ajo qe, prej Ministrise se Mbrojtjes dhe jashte saj, ka perdorur paisjet operacionale te pergjimit dhe dyshohet te kete pergjuar gjeresisht, jashte fushes se percaktuar qarte nga ligjet ne fuqi. E gjitha ka nisur ne shkurt te vitit 2011-me urdhrat e blerjes se leshuar nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.384Z

Shqipëria miqësore me Irlandën e Veriut në 3 mars

Federata Shqiptare e Futbollit bën të ditur se në miqësoren e 3 Marsit përballë kombëtares shqiptare do jetë Irlanda e Veriut. Ndeshja do të luhet në stadiumin kombetar Qemal Stafa në Tiranë. Në këtë mënyrë plotësohet dhe kërkesa e trajnerit kroat të kombëtares shqiptare, Josi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.060Z

KE për zgjedhjet: Politika kompromis deri më 18 Mars!

TIRANE-Ora 09:20-Takimi i parë i komitetit të Stabilizim Asocimit nisi sot me një apel të fortë drejtuar politikës shqiptare nga pala e Komisionit Europian që përfaqësohej në këtë strtukturë. Drejtori i Drejtorisë së përgjithshme të Zgjerimit, Pierre Mirel i drejtoi njw thirrje të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama