Rezultate te kerkimit per termin: +Mars

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.245Z

Bisedimet nisin në mars?

Nga Express më 05 shkurt 2011 në ora 18:00 Bashkimi Evropian pret që Qeveria e re e Kosovës të formohet deri në 17 shkurt, datë që përkon me tre vjetorin e pavarësisë, derisa bisedimet me Serbinë pritet të fillojnë menjëherë pas krijimit të institucioneve të reja. Deklarata ësh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:29.129Z

SOT ESHTE 9 MARS...

Sot është 9 mars...! Kjo datë, kjo ditë, nuk figuron në asnjë kalendar as si ditë e bardhë dhe as si ditë e zezë. Është lënë në kornizën e një dite të zakonshme, si të gjitha ditët e tjera të rëndomta të kalendarit të jetës. Kështu e kanë lënë politika dhe politikanët,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.025Z

Nasa projekton jeten ne Mars

0 brbr SSSAbrASS brbrSonda e rradhes qe do te dergohet ne Mars do te nise prodhimin atje te oksigjenitbrb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.175Z

Jeta imagjinare në planetin Mars

Për breza të tërë, njerëzimi ka ëndërruar shkuarjen në planetin Mars për të eksploruar fqinjin më të afërt të tokës. Korrespondenti i Zërit të Amerikës Mike O'Sullivan njofton se ndërsa agjenci të hapësirës si NASA po planifikojnë misione me njerëz drejt planetit, disa vulln

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.325Z

Jeta imagjinare në planetin mars

Për breza të tërë, njerëzimi ka ëndërruar shkuarjen në planetin Mars për të eksploruar fqinjin më të afërt të tokës. Korrespondenti i Zërit të Amerikës Mike O'Sullivan njofton se ndërsa agjenci të hapësirës si NASA po planifikojnë misione me njerëz drejt planetit, disa vulln

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:54.408Z

3 mars 2008

  Komisioni për Ekonominë dhe Financat miraton një marrëveshje   Në mbledhjen e datës 3 mars 2008, Komisioni për Ekonominë dhe Financat shqyrtoi projektligjin: Për ratifikimin e marrëveshjes ndërmjet Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Austrisë, për shmangien e ta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.621Z

Mars, deficiti tregtar ulet me 6.3%

Gjate muaj mars eksportet shqiptare drejt vendeve te tjera u permiresuan ne krahasim me janarit, por u perkeqesuan ne krahasim me marsin e vitit 2008. Sipas te dhenave te INSTAT per tregtine e jashtme gjate muajit mars, deficiti tregtar i ketij muaji eshte 25,5 miliarde leke, duke shenuar nje ulje p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama