Rezultate te kerkimit per termin: +Marsel +Qeleshit

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:36.005Z

Qëlloi me gur serbët, Marsel Qeleshi nuk shpëton pa 4 muaj burg

Jetimi Marsel Qeleshi, që u bë i famshëm për goditjen me gur të autobuzit ku ndodheshin futbollistët e kombëtares Serbe, është dënuar me 4 muaj burgim. Kjo masë dënimi është dhënë nga gjykata e Tiranës, e cila e ka deklaruar fajtor, Marsel Qeleshin për dy akuza, atë të "Veprime

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.773Z

Marsel Qeleshi: Tom Doshi më mbylli gjyqin, e rujt Zoti!

Marsel Qeleshi i njohur nga publiku shqiptar për goditjen me gurë të autobusit të Kombëtares Serbe të futbollit, nuk do të përfundojë në burg. "Mapo.al" mësoi se mbyllja e gjyqit ndaj tij dhe dënimi alternativ që mund t'i jepet janë mundësuar falë deputetit Tom Doshi. Këtë gjë e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.097Z

Lirohet djali që qëlloi me gurë autobusin e ekipit serb

Lirohet adoleshenti që qëlloi me gurë në drejtim të ekipit të Kombëtares serbe pasditen e së mërkurës në afërsi të Zogut të Zi. Gjykata e Tiranës ka vendosur sot masën "detyrim paraqitjeje" ndaj 18-vjeçarit Marsel Qeleshi. Ndaj tij, prokurori i çështjes kishte kërkuar masën e s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:11.937Z

U kap me dy pistoleta, Ballisti në Gjykatën e Apelit

Njeriu që pranoi autoësinë e dronit në Beograd gjatë ndeshjes Serbi-Shqipëri, Ismail Morina ka lënë qelinë e paraburgimit të burgut 302 dhe është ulur sërish në bankën e të akuzuarit në Gjykatën e Apelit ku kërkon lirinë pas vënies në pranga me dy pistoleta më 7 tetor në Tira

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:11.952Z

Dy pistoletat, edhe Apeli lë në burg Ismail Morinajn

Fati i Ballistit në Gjykatën e Lartë Ismail Morinaj, i njohur ndryshe si Ballisti, është lënë në burg dje nga Gjykata e Apelit. Kështu është lënë në fuqi vendimi i Gjykatës së Shkallës së Parë dhe u rrëzua kërkesa e avokatit Ardian Visha, pasi ky i fundit kërkoi lirinë e Morin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:11.945Z

Gjykata e Apelit lë në burg Ismail Morinën, avokati: Do të apelojmë

Njeriu që pranoi autorësinë e dronit në Beograd gjatë ndeshjes Serbi-Shqipëri, Ismail Morina do të mbetet në “arrest me burg”. Kjo është masa e sigurisë e dhënë sot në mesditë nga Gjykata e Apelit, duke konfirmuar kështu edhe vendimin e para pak ditëve të dhënë nga Gj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:11.943Z

Ballisti lihet në burg, avokati: Do bëjmë rekurs të vendimit

Gjykata e Apelit ka lënë në burg Ismail Morinën, i njohur ndryshe si autori i dronit që u ngrit në stadiumin e Beogradit më 14 tetor të 2014-s. Në seancën e ditës së sotme, gjykata la në fuqi vendimin e Shkallës së Parë, pavarësisht kërkesës së avokatit mbrojtës, Ardian Visha,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama