Rezultate te kerkimit per termin: +Martino

Meta: total 709 / total_found 709 / time 0.000 / keyword[0] martino / docs[0] 709 / hits[0] 1092 /
Kryeministri Fatos Nano do niset nesër për një vizitë zyrtare dy ditore në Itali, me ftesë të Kryeministrit italian Silvio Berluskoni.

Gjatë kësaj vizite Kryeministri Nano do të takohet d
  • 2004-04-06

Kryeministri Fatos Nano do niset nesër për një vizitë zyrtare dy ditore në Itali, me ftesë të Kryeministrit italian Silvio Berluskoni. Gjatë kësaj vizite Kryeministri Nano do të takohet d

Kryeministri Fatos Nano do niset nesër për një vizitë zyrtare dy ditore në Itali, me ftesë të Kryeministrit italian Silvio Berluskoni. Gjatë kësaj vizite Kryeministri Nano do të takohet dhe do të zhvillojë bisedime me homologun e tij italian Berluskoni. Pas takimit, të dy kryeministr

Ne fillim te ketij takimi Kryeministri Fatos Nano falenderoi per mbeshtetjen qe Italia i ka dhene Shqiperise në fushën e mbrojtjes dhe, duke ju referuar vizites se Kryeministrit Italian, Silvio Berl
  • 2002-10-01

Ne fillim te ketij takimi Kryeministri Fatos Nano falenderoi per mbeshtetjen qe Italia i ka dhene Shqiperise në fushën e mbrojtjes dhe, duke ju referuar vizites se Kryeministrit Italian, Silvio Berl

Ne fillim te ketij takimi Kryeministri Fatos Nano falenderoi per mbeshtetjen qe Italia i ka dhene Shqiperise në fushën e mbrojtjes dhe, duke ju referuar vizites se Kryeministrit Italian, Silvio Berluskoni ne vendin tone gjate ketij muaji, theksoi se Shqiperia eshte e pergatitur per te dhene te tje

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama