Rezultate te kerkimit per termin: +Martino

Meta: total 709 / total_found 709 / time 0.000 / keyword[0] martino / docs[0] 709 / hits[0] 1092 /
Kupa e Amerikes Argjentina kalon ne gjysmefinale
  • 2015-06-27

Kupa e Amerikes Argjentina kalon ne gjysmefinale

brbrArgjentina eshte gjysemfinalistja e trete e kupes se Amerikes Skuadra e trajnerit Tata Martino mundi me 11-metersh 5 me 4 Kolumbine pas nje sfide e cila ne kohen e rregullt nuk pati asnje gol Ne fakt duhet thene qe sfida e luajtur ne stadiumin Sausalito Argjentina krijoi me shume volum loje ne

No Pic available
  • 2015-06-16

Letra prekëse e De Biasit: Ja kujt ia dedikoj jetën

Trajneri italian Gianni De Biasi ka shkruajtur një letër mjaft prekëse për babain e tij. "Atij i dedikoj jetën, falemnderit baba", shkruan De Biasi në letrën e zbardhur nga shqiptarja.com "Në fillimin e një vere të nxehtë, më 16 qershor të 1956, në Sarmede-n e bukur, të provincës s

Zbulohet pse qeshën Messi dhe Di Maria në tunel, e kishin me trajnerin (Foto)
  • 2015-06-16

Zbulohet pse qeshën Messi dhe Di Maria në tunel, e kishin me trajnerin (Foto)

Ylli i Barcelonës, Lionel Messi dhe ai i Manchesterf United, Angel di Maria, janë vënë në qendër të një polemike të madhe në Argjentinë, për disa fjalë që shkëmbyen në fillim të pjesës së dytë të

Berlusconi shet 48 te aksioneve
  • 2015-06-06

Berlusconi shet 48 te aksioneve

brbr5 qershori 2015 mund te konsiderohet nje dite historike per nje nga klubet me te medhenj te futbollit boteror Milan Pas 29 vitesh bosi i klubit kuqezi Silvio Berlusconi vendosi tia shese nje kuote minorance te aksioneve prej 48 sipermarresi tajlandez Mr Bee Taechaubol per shifren 500 mln euro Tr

MrBee blen 48 te aksioneve te Milanit per vleren e 500 mln euro-ve
  • 2015-06-06

MrBee blen 48 te aksioneve te Milanit per vleren e 500 mln euro-ve

brbrNje dite historike kjo per skuadren e Milanit ndersa manjati tajlandez Mr Bee ka blere 48 te aksioneve te skuadres kuq e zi per nje vlere prej 500 milion eurosh Marreveshja e cmendur eshte arritur ne vilen San Martino te kompanise Fininvest Sipas kesaj kontrate tajlandezi do te kete 48 te skuad

Tata zbulon listën, është Messi me 29 "dostat" e tij (Foto)
  • 2015-05-12

Tata zbulon listën, është Messi me 29 "dostat" e tij (Foto)

Argjentina është përfaqësuesja e radhës latine që e ka bërë publike listën e lojtarëve të ftuar për kampionatin e Amerikës së Jugut. Tata Martino ka bërë publik emrat e 30 lojtarëve që do të marrin pjes&eu

No Pic available
  • 2015-04-21

Stefano di Martino nuk i reziston dot Belen Rodriguez

Çifti më i dëshiruar dhe më i përfolur, Stefano dhe Belen ishin të ftuar specialë në Maurizio Costanzo Show. Në puntatën e dytë të emisionit, çifti u intervistua nga Alfonso Signorini. Dyshja dhuroi përsëri spektakël, qoftë bukuroshja argjentinase me sensualitetin e saj, qoftë Stef

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama