Rezultate te kerkimit per termin: +Martino

Meta: total 709 / total_found 709 / time 0.000 / keyword[0] martino / docs[0] 709 / hits[0] 1092 /
Mediat spanjolle kunder Luis Enriques
  • 2015-01-06

Mediat spanjolle kunder Luis Enriques

Luis Enriquen e pret nje jave e veshtire Nje dite pas disfates ne Anoeta e treta ne La Liga dhe e katerta per gjithe sezonin per Barcelonen trajneri asturian akuzohet nga mediat katalanase si pergjegjesi kryesor per humbjen qe ne vend te ngushelloheshin nga disfata e Realit kane ngritur tonet e krit

Belen Rodriguez, tregon linjat provokuese në det pranë Stefano |FOTO
  • 2015-01-05

Belen Rodriguez, tregon linjat provokuese në det pranë Stefano |FOTO

Transmetuar më 05.01.2015 - 12:42 Vijon sërish publikimi i fotografive nga udhëtimi dhe pushimet në Argjentinë të showgirlit, Belen Rodriguez. Bukuroshja argjentinase është shkëputur nga Italia ku prej vitesh është kthye

Pranon Martino: Te Barca isha dështim
  • 2014-12-30

Pranon Martino: Te Barca isha dështim

Gerardo Martino, ka pranuar se nuk kishte arritur t’i mësonte asgjë skuadrës e as Lionel Messit gjatë kohës sa ishte në krye të klubit nga Camp Nou. Strategu argjentinas pati një sezon të dështuar (2013/2014) te Blaugranët duke mos fituar

“Asgjë nuk bëra te Barcelona”
  • 2014-12-30

“Asgjë nuk bëra te Barcelona”

Ish trajneri i Barcelonës, Gerard Martino, beson se periudha e tij një vjeçare te klubi katalan, është për t’u harruar sa më parë. Trajneri argjentinas deklaron se ai nuk ishte në gjendje të sillte asgjë te skuadra spanjolle.AdPlatformZ

Shtepia e  rrenuar e Fishtes  dhe rilindja  e burgjeve
  • 2014-12-27

Shtepia e rrenuar e Fishtes dhe rilindja e burgjeve

e Shtune 27 Dhjetor 20141200 pm FRANO KULLIbrbr   Gjergj Fishta nuk ka as shtepi as varr Shtepine ai e kishte lene qe ne femijerine e hershme kur iu perkushtua thirrjes meshtarake kurse nga varri e paten debuar komunistet triumfaliste te pas 44-s Nga letersia dhe kultura k

Vajza shqiptare mbetet shtatzene me klientin duke prostituuar ne Itali
  • 2014-12-01

Vajza shqiptare mbetet shtatzene me klientin duke prostituuar ne Itali

Transmetuar me 30112014 - 1322 Foto arkiv Tre meshkuj e nje femer shqiptare dhunojne vajzen qe te abortojebr br Nje vajze shqiptare 25 vjece ka mbetur shtatzene me nje klient ndersa prostituonte ne rruget e Italise nen tutelen e tre

E sigurojnë Messin, i vjen vota e parë për Topin e Artë
  • 2014-11-08

E sigurojnë Messin, i vjen vota e parë për Topin e Artë

Ish trajneri i Barcelonës, tash trajner i Argjentinës, Gerard Martino, ka siguruar Lionel Messin, për votën e tij në garë për Topin e Artë. Për futbollistin më të mirë të botës, votojnë trajnerët, kapitenët e komb&