Rezultate te kerkimit per termin: +Martino

Meta: total 709 / total_found 709 / time 0.000 / keyword[0] martino / docs[0] 709 / hits[0] 1092 /
Tata Martino: Se di pse Messi luan për Argjentinën!
  • 2014-11-05

Tata Martino: Se di pse Messi luan për Argjentinën!

Selektori i Argjentinës, Tata Martino ka deklaruar se çuditet se si Lionel Messi luan ende për Argjentinën. Tata ka thënë se e ka vënë vetën në pozitën e Messit dhe ka menduar se si ka ai ende motiv për të luajtur për kët&e

No Pic available
  • 2014-10-29

“Krisje” mes Suarez dhe Mesit te Barça

Lionel Mesi është pa diskutim futbollisti më i paprekshëm te Barcelona. Fituesi i katër “Topave të Artë” ka një ndikim të jashtëzakonshëm, si në lojën e skuadrës, ashtu edhe në vendimet që merr trajneri. &Eum

Tevez rifiton kombetaren
  • 2014-10-14

Tevez rifiton kombetaren

brbrPas me shume se 40 muajsh mungesa Karlos Tevez mund te kthehet shume shpejt ne kombetaren e Argjentines Lajmi eshte bere I ditur nga vete trajneri I perfaqesues Gerardo Tata Martino pak dite pas humbjes ne miqesoren e luksit kunder Brazilit 2 me 0 Tevez eshte nje nga kampionet qe jemi duke ndje

No Pic available
  • 2014-09-23

Tevez, përsëri jashtë kombëtares

Gerardo Martino, trajneri i Argjentinës, përsëri nuk e ka ftuar në përfaqësuese sulmuesin Carlos Tevez. Sulmuesi i Juventusit ka pasur probleme me trajnerit e mëparshëm, Alejandro Sabella, mirëpo edhe ky i fundit ende nuk e ka marrë guximin që t

Si të mos ftohet ky supersulmues
  • 2014-09-22

Si të mos ftohet ky supersulmues

Carlos Tevez do të rikthehet në përfaqësuesen e Argjentinës. Sipas mediave argjentinase, Tata Martino ka vendosur ta ftoj Tevezin për miqësoret e muajit tetor ndaj Brazilit. Tata thuhet se i ka pajtuar Messin me Tevez që spekulohej se kishin disa probleme dhe

Belen Rodriguez mbush 30 vjeç, ja si nisi karriera e saj
  • 2014-09-20

Belen Rodriguez mbush 30 vjeç, ja si nisi karriera e saj

Transmetuar më 20.09.2014 - 14:23 Sot Belen Rodriguez mbush plotë 30 vjeç. Ajo ka pushtetin e një ylli të vërtetë dhe është e aftë ta bëjë publikun për vete në mënyrën që ajo dëshiron. E dashur, e urrye

Tata e dërgoi Messin në Itali, për Tevezin!
  • 2014-09-08

Tata e dërgoi Messin në Itali, për Tevezin!

Lionel Messi nuk ka asgjë të keqe me Carlos Tevez. Kështu së paku duket pas vizitës që Messi i ka bërë Italisë. Mediat kanë publikuar foto të Lionel Messit me Carlos Tevez duke lënë prapa disa probleme që thuhet se kanë patur