Rezultate te kerkimit per termin: +Martino

Meta: total 709 / total_found 709 / time 0.000 / keyword[0] martino / docs[0] 709 / hits[0] 1092 /
Këta janë artistët që garojnë për Çmimin Muslim Mulliqi 2016
  • 2016-07-20

Këta janë artistët që garojnë për Çmimin Muslim Mulliqi 2016

Fidan Bejtullahu, Luca Bolognesi, Erik Bunger, Kajsa Dahlberg, Marco Fantini, Regina Jose Galindo, Dora Garcia, Khaled Hafez, Driton Hajredini, Pablo Helguera, Eliza Hoxha, Ardian Isufi, Ilir Kaso,Luljeta Leci, Ilir Lluka, Edson Luli, Ra di Martino, Bruno Muzzolini, Alkan Nallbani, Ferhat Ozgur, St

Trajneri i Argjentinës Tata Martino jep dorëheqjen
  • 2016-07-06

Trajneri i Argjentinës Tata Martino jep dorëheqjen

Tata Martino ka dhënë dorëheqjen nga posti i trajnerit të Argjentinës. Një tjetër goditje për kombëtaren bardhekaltër pas lamtumirës së Messit dhe kërcënimit të Agueros për të bërë të njëjtën gjë. Dorëheqja vjen vetëm një muaj para fillimit të Lojërave Olimpike në Rio dh

Argjentina emëron trajnerin e ri, largohet Tata Martino
  • 2016-07-06

Argjentina emëron trajnerin e ri, largohet Tata Martino

Pas dorëheqjes nga posti i trajnerit nga Tata Martina, Argjentina menjëherë ka emëruar trajnerin e ri Julio Olarticoechea do të jetë trajner i kombëtares së Argjentinës. Olarticoechea do ta drejtojë La Albicelesten në Lojërat Olimpike të Rios që zhvillohen muajin e ardhshëm. Prezantim

Trajneri i Argjentinës jep dorëheqjen
  • 2016-07-05

Trajneri i Argjentinës jep dorëheqjen

Tata Martino ka dhënë dorëheqjen nga posti i trajnerit të Argjentinës. Një tjetër goditje për kombëtaren bardhekaltër pas lamtumirës së Messit dhe kërcënimit të Agueros për të bërë të njëjtën gjë. Dorëheqja vjen vetëm një muaj para fillimit të Lojërave Olimpike në Rio dh

Argjentina humb kupën dhe Messin në një ditë
  • 2016-06-28

Argjentina humb kupën dhe Messin në një ditë

Kupa e Amerikës Braktisja e Argjentinës nga 29-vjeçari, tifozët: Maradona s’do të na linte kurrë në baltë Argjentina mbetet një mallkim për Lionel Messin. Lojtari më i mirë në qarkullim i dekadës së fundit dështoi ta udhëhiqte përfaqësuesen e tij drejt suksesit në finalen e

No Pic available
  • 2016-06-24

Antes del fin Përpara fundit

In memoriam për Ernesto Sabato Sabato: Shqipëria "... më priti si bamirës, si mbret, si birin e dashur" Dihej atëherë, "Veve Group" administronte fondacionin kulturor që, heshturazi përpiqej të bënte Ministrinë e Kulturës. Me kohë, në vartësi të parave, shpalli se jepte një çm

Kupa e Amerikes Argjentina dhe Kili ne gjysmefinale
  • 2016-06-19

Kupa e Amerikes Argjentina dhe Kili ne gjysmefinale

brbrArgjentina dhe Kili dhuruan spektakel ne ndeshjet e fundit cerekfinale te Kupes se Amerikes Favoritet e medhenj te besuarit e trajnerit Tata Martino munden 4 me 1 Venezuelen e cila nuk pati asnje shans perballe yjeve te kesaj kombetareje Protagonist i madh i mbremjes ishte Gonzalo Higuain i cil

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama