Rezultate te kerkimit per termin: +Martino

Meta: total 709 / total_found 709 / time 0.000 / keyword[0] martino / docs[0] 709 / hits[0] 1092 /
“Barcelona në vështirësi, s’po ka shokë për Messin”
  • 2016-02-22

“Barcelona në vështirësi, s’po ka shokë për Messin”

Trajneri i Kombëtares Argjentinase, Gerardo Martino duket se me deklaratën e tij të fundit e ka zhbërë disi mitin e La Masias, akademisë së famshme të Barcelonës ku stërvitet e krijohet brezi i ri i futbollistëve blaugrana. Ai beson se e ardhmja

Dremitja e Tares kthehet në çështje në Itali
  • 2016-02-02

Dremitja e Tares kthehet në çështje në Itali

Drejtori i Lacios fle gjatë ndeshjes në Udine. Ironi dhe kërkesa për dorëheqje, por shqiptari përgënjeshtron ERION ABULE EPISODI – Rreth 20 sekonda para fundit të pjesës së parë të ndeshjes Udineze-Lacio, mesfushori lacial Konko godet mbi traversë dhe Tare, sipas shtypit italian

No Pic available
  • 2016-01-13

Belen Rodriguez tregon arsyen e ndarjes nga Stefano

Transmetuar më 13.01.2016 - 10:13 “Jam e trishtuar dhe shumë e prekur nga ajo që po ndodh, por do ringrihem”. Janë këto fjalët e showgirlit argjentinase, Belen Rodriguez, e cila prej vitesh po bën karrierë në Itali, n

De Biasi i gjashti ne renditjen e IFFHS Skenderbeu eshte ne vendin e 108
  • 2016-01-09

De Biasi i gjashti ne renditjen e IFFHS Skenderbeu eshte ne vendin e 108

0 brbr SSSAbrASS brbrGianni De Biasi vijon te befasoje me vleresimet ne sondazhet e ndryshme fale kualifikimit te Shqiperise ne Europianbrbr brbrTrajneri i Kombetares eshte perfshire ne grupin e trajnereve me te mire te botes nga Federata Nderkombetare e Historise dhe Stastistikes ne Futbollbrbr br

No Pic available
  • 2016-01-08

Gianni De Biasi mes 6 trajnerëve më të mirë të botës

Instituti Ndërkombëtar i Historisë dhe Statistikave ka vlerësuar trajnerin e kombëtares Gianni De Biasi si teknikun e 6 në botë në rang kombëtaresh që ka arritur rezultatet më të mira gjatë vitit 2015. Vlerësimi për De Biasin vjen pas kualifikimit të Shqipërisë në Francë 2016. Pa

E bujshme, trajneri De Biasi i gjashti në botë
  • 2016-01-08

E bujshme, trajneri De Biasi i gjashti në botë

Instituti Ndërkombëtar i Historisë dhe Statistikave në Futboll (IFFHS), ka shpallur edhe renditjen e trajnerëve më të mirë të botës për vitin 2015 duke cilësuar si më të mirin Jorge Sampaoli të Kilit që bëri një

Stefano De Martino dhe Krishtlindjet pa Belen, fotoja me djalin prek fansat
  • 2015-12-27

Stefano De Martino dhe Krishtlindjet pa Belen, fotoja me djalin prek fansat

Transmetuar më 27.12.2015 - 12:05 Thyen heshtjen balerini italian Stefano De Martino, për herë të parë që nga momenti i publikimit zyrtar të lajmit për ndarjen nga bashkëshortja, showgirli argjentinase Belen Rodriguez. Balerin

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama