Rezultate te kerkimit per termin: +Martino

Meta: total 709 / total_found 709 / time 0.000 / keyword[0] martino / docs[0] 709 / hits[0] 1092 /
No Pic available
  • 2015-12-23

Belen Rodriguez ndahet nga Stefano De Martino

Transmetuar më 23.12.2015 - 09:33 PUBLICITET “Po ndahem nga burri im Stefano De Martino”. Kjo është bërë e ditur nga avokati i Belen Rodriguez për agjencinë ANSA, disa ditë para Krishtlind

Bëmë mama të të ngjaj, aktoret e famshme dhe vajzat e tyre
  • 2015-12-01

Bëmë mama të të ngjaj, aktoret e famshme dhe vajzat e tyre

Shprehja bëmë mama të të ngjaj u shkon përshtat aktoreve që kemi zgjedhur në këtë krahasim. Janë disa nga aktoret më të famshme të kinematografisë botërore, bijat e të cilave iu ngjasojnë si pika uji. Një pjesë e tyre kanë zgjedhur rrugën e nënave për tu bërë aktore, dhe kan

Trajneri De Biasi renditet i pesti si trajneri më i mirë në Botë
  • 2015-11-12

Trajneri De Biasi renditet i pesti si trajneri më i mirë në Botë

Viti 2015 do të mbetet ne historinë e futbollit shqiptar si viti i artë. Shqipëria ishte një prej skuadrave më të mira në fazën eliminatore të Europianit duke patur njëkohsisht dhe një prej trajnerëve më të mirë në nivel kombëtaresh në qarkullim. Britanikja Telegraph ka sti

The Telegraph: De Biasi trajneri i pestë më i mirë në botë
  • 2015-11-12

The Telegraph: De Biasi trajneri i pestë më i mirë në botë

Gazeta britanike "The Telegraph" ka publikuar renditjen e 20 trajnerëve më të mirë në botë për përfaqësueset e futbollit. Sipas saj, Xhani De Biazi, renditet në vendin e pestë. Në përshkrimin për të thuhet: "E morri Shqipërinë në vitin 2011 duke bërë një lëvizje të papritur p

Tekniku De Biasi në pesë trajnerët më të mirë të botës
  • 2015-11-12

Tekniku De Biasi në pesë trajnerët më të mirë të botës

TIRANË, 12 Nëntor/ATSH-Arbi Fortuzi/-. Xhani De Biasi është një nga pesë trajnerët më të mirë në botë. Lajmi bëhet me dije nga e përditshmja britanike, "Telegraph".Tabloidi anglez, ka përpiluar një listë me 20 trajnerët më të mirë aktualisht në futbollin e ekipeve kombëtare. J

Trajnerët më të mirë të botës, De Biasi i pesti në listë
  • 2015-11-12

Trajnerët më të mirë të botës, De Biasi i pesti në listë

Xhani De Biasi cilësohet si një nga pesë trajnerët më të mirë të botës. Sipas një liste të përpiluar nga e përditshmja britanike "Telegraph", e cila ka renditur 20 trajnerët më të mirë në botë, trajneri aktual i Kombëtares Shqiptare rezulton në vendin e pestë. Renditja e tekn

20 përzgjedhësit më të mirë në botë, De Biasi në top pesëshe
  • 2015-11-11

20 përzgjedhësit më të mirë në botë, De Biasi në top pesëshe

E përditshmja britanike, Telegraph, ka bërë përzgjedhjen e 20 trajnerëve më të mirë të kombëtarëve të futbollit në botë. Në këtë listë, bën pjesë edhe trajneri i kombëtares shqiptare, Gianni De B

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama