Rezultate te kerkimit per termin: +Martino

Meta: total 709 / total_found 709 / time 0.000 / keyword[0] martino / docs[0] 709 / hits[0] 1092 /
Bibliotekat e Shkodrës
  • 2015-10-30

Bibliotekat e Shkodrës

Nga Kastriot Kotoni Shkodra, kjo tokë e pjellore e kulturës mbarëkombëtare shqiptare vjen në librin e zj. Elektra Çapaliku, me titullin kuptimplotë EX LIBRIS SCODRAE, si një punim shkencor me burime të vjetra e të reja i ndarë në tetë kapituj. Kapitujt të ndarë nënkapituj të vegjël

  • 2015-10-27

"Kaubojsi i Lezhës" dhe historia e Lezhës në politikë

Lista e deputetëve të Lezhës e hartuar nga Edi Rama tashmë është bërë çorap. Një iku vetë, tjetri në burg, një kandidat tjetër prapë në burg nga lista dhe fitoi sot në KQZ Eduart Ndocaj , ose siç i thonë mediat "kaubojsi i Lezhës". KQZ-ja e mori vendimin sot, që

No Pic available
  • 2015-10-02

Itali, rishfaqet Ebola, një 25-vjeçar nga Sierra Leone izolohet në spitalin infektiv

Në Itali verifkohet një rast i dyshimt i një personi të infektuar me sëmundjen e Ebolas. Një inxhinier 25 vjecar me origjinë nga Sierra Leone ëshë shtruar në repartin e izolimit të sëmundjeve infektive në spitalin San Martino të qytetit të Gjenovës me simptoma të ngjashme me sëmund

Belen Rodriguez nostalgjike për fotot e vjetra, risjell një album|FOTO
  • 2015-09-23

Belen Rodriguez nostalgjike për fotot e vjetra, risjell një album|FOTO

Transmetuar më 22.09.2015 - 20:41 Një album kujtimesh i mbushur me foto intriguese dhe tmerrësisht seksi kanë ardhur nga bukuroshja Belen Rodriguez si një dedikim romantik për bashkëshortin dhe përvjetorin e dytë të martesë

Argjentina barazon me Meksiken
  • 2015-09-10

Argjentina barazon me Meksiken

0 brbr SSSAbrASS brbrLionel Messi dha nje tjeter prove se ndoshta mund te jete i tille per Argjentinen ne perballjen ndaj Meksikesbrbr brbrNdryshe nga fitorja e lehte ndaj Bolivise argjentinasit paten shume me teper nevoje per kapitenin e tyre pasi rrezikuan te mundeshin nga meksikanetbrbr brbrS

Nuk përfillet kërkesa e Messit te Argjentina
  • 2015-08-17

Nuk përfillet kërkesa e Messit te Argjentina

Edhe pse u diskutua shumë e ardhmja e Lionel Messit te Argjentina, pas kritikave që i mori pas humbjes në finale të Kupës së Amerikës, ylli i Barcelonës është ftuar në kombëtare për ndeshjet e shtatorit. Messi i kishte kërkuar tra

“Po të isha në vend të Messit, do të ikja nga Argjentina”
  • 2015-08-05

“Po të isha në vend të Messit, do të ikja nga Argjentina”

Kritikat e shumta drejtuar Lionel Messit për paraqitjet me Argjentinën, kanë bërë që edhe trajneri i kësaj kombëtare, Tata Martino, të humbas durimin. Martino ka thënë se po të ishte në vend të Lionel Messit, do të largohej n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama