Rezultate te kerkimit per termin: +Masati

Meta: total 28 / total_found 28 / time 0.000 / keyword[0] masati / docs[0] 28 / hits[0] 40 /
No Pic available
  • 2016-05-23

U premtonte punë në Kazakistan, lushnjari arrestohet për mashtrim

Një 40 vjeçar nga Lushnja është arrestuar pasi është dënuar me 5 vjet burg pasi me anë të mashtrimit dhe kundrejt një shume parash ai premtonte punë në Kazakistan. Arrestimi i tij është kryer sot më 23 maj Specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimit Ekonomik dhe Financiar në Drej

Mashtroi me vende pune ne Kazakistan duke marre para kapet i shpalluri ne kerkim
  • 2016-05-23

Mashtroi me vende pune ne Kazakistan duke marre para kapet i shpalluri ne kerkim

Durres 23 maj 2016 NOAal- Nje person i shpallur ne kerkim dhe i denuar me pese vite burg per mashtrim eshte vene ne prangabr br 40- vjecari nga Lushnja Mesuli Masati akuzohet se me ane te mashtrimit dhe kundrejt nje shume parash premtonte pune ne Kazakistanbr br Ndalimi i tij u be diten e djeshm

Premtonte punë në Kazakistan, arrestohet mashtruesi i dënuar me 5 vjet burg
  • 2016-05-23

Premtonte punë në Kazakistan, arrestohet mashtruesi i dënuar me 5 vjet burg

Premtonte punë në Kazakistan, ndalohet një shtetas i dënuar me 5 vite burg. Mesuli Masati 40 vjeç, banues në Lushnjë,  me anë të mashtrimit dhe kundrejt një shume parash, premtonte punë në Kazakistan. Ai ka mashtruar disa qytetarë, duke u marrë shumë të ndryshme parash dhe nuk ua si

Xhindi: Komuniteti rom në qendër të vëmendjes së Bashkisë Tiranë
  • 2014-04-08

Xhindi: Komuniteti rom në qendër të vëmendjes së Bashkisë Tiranë

Bashkia e Tiranës ka kthyer për herë të parë në vëmendje të saj komunitetin rom. Në Bashkinë e Tiranës prej më shumë se dy vjetësh ekziston një zyre anti-diskriminimi e drejtuar nga përfaqësues të këtij komuniteti, sikundër dhe në komisionin e strehimit janë përfshirë anëtar

No Pic available
  • 2014-04-08

Xhindi: Komuniteti Romë në qendër të vëmendjes së Bashkisë Tiranë

TIRANE-Bashkia e Tiranës ka kthyer për herë të parë në vëmendje të saj komunitetin romë. Në Bashkinë e Tiranës prej më shumë se dy vjetësh ekziston një zyre anti-diskriminimi e drejtuar nga përfaqësues të

No Pic available
  • 2013-10-10

Zbardhet dosja e prokurorisë, Hackersat: Faqet i sulmonim për famë

TIRANE-Anëtarët e grupit “Albania Hackers Group” sulmonin faqet e internetit të subjekteve shtetërore dhe private, vetëm për të fituar famë dhe për të rritur numrin e fansave në rrjetet sociale. Në dosjen e prokurorisë, hid

No Pic available
  • 2013-10-07

Gjykata i lë në burg, tre hakerat: Sulmet për pasion

TIRANE - Gjykata e Tiranës la në arrest me burg pa afat dje tre të rinj të akuzuar si anëtarë të një grupi hakerash që kryenin ndërhyrje në sistemet kompjuterike private dhe publike. Arif Kasa, 21 vjeç, banues në Elbasan, Enea Xhani,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama