Rezultate te kerkimit per termin: +Masati

Meta: total 28 / total_found 28 / time 0.000 / keyword[0] masati / docs[0] 28 / hits[0] 40 /
Tiranë, arrestohet
  • 2013-09-12

Tiranë, arrestohet "hacker"-i18-vjeçar, sulmonte institucionet

Të tjera rreth shkrimit VIDEO/Operacioni i koduar 'AHG' TIRANE - Në Shqipëri, “hackerat” janë shfaqur në më shumë se një dekadë, ndërsa së fundmi, shumë të rinj, sulmin ndaj rrjeteve kompjuterike apo futjen në të dhënat personale të personave d

Sa pak i duam ne fëmijët romë
  • 2012-03-01

Sa pak i duam ne fëmijët romë

Albina Hoxha Fëmijët që kërkojnë lëmoshë në rrugët e kryeqytetit po shndërrohen, për fat të keq, në një situatë dramatike dhe në një problem që nuk përfillet nga askush! Më jep 100 lekë sepse dua të ble një bukë, nuk kam ngrënë asgjë sot… Kjo nuk është shprehja tas

No Pic available
  • 2011-11-19

Shqiperi Perpjekje per te integruar komunitetet e varfera te rrethinave

Ne nje nga zonat me te varfra te kryeqytetit shqiptar e mbiquajtur lagja e Kinostudios jetojne nje numer i madh banoresh te komunitetit rom egjiptian si dhe shqiptare pjese e emigrimit te brendshem gjate tranzicionit. Minibashkia numer kater e ka shume te veshtire te perballoje varferine dhe problem

Krimi godet kryeqytetin ne ditet e para te vitit arrestohen 7 persona nje tjeter ende ne kerkim
  • 2011-01-03

Krimi godet kryeqytetin ne ditet e para te vitit arrestohen 7 persona nje tjeter ende ne kerkim

Tirane 3 janar NOA- Policia e Tiranes ndonese ne ditet e para te vitit eshte perballur me nje varg krimesh dhe arrestimesh. Endri Musollari 23 vjec banues ne Tirane Lirim Hoxha 20 vjec banues po ne Tirane jane arrestuar ne flagrance pasi dyshohet se prane lokal Relax ne rrugen Ali Demi kane f

No Pic available
  • 2009-09-26

Listat shtese te fituesve ne universitete

Universiteti i Tiranës Histori ADELA LLAMBI KUMARAKU ADELA PETRIT LAÇI AGRON RUFAT ALLARAJ AJLA AGIM PULAHA ALBANO YMER IDRIZI ALBIONA DAN REXHA ALDI ALBERT SANXHAKU ALIDA BESHIR ZYKA ALKETA LAZDËR GJINAJ ALKIDA JETNOR BRAKA ALMA AVNI ALIAJ ANA ARBEN DOMI ANA DILAVER CENO ANASTAS V

No Pic available
  • 2009-04-23

Universiteti i Tiranës, lista e atyre që përfitojnë kuponat e letërnjoftimeve

Universiteti i Tiranës ka shpallur dje listën e plotë të 1714 personave që duhet të tërheqin kuponat e letërnjoftimeve pranë sekretarive, me vetëm 200 lekë të reja. Përfituesit janë studentët që nuk kanë pasaportë dhe nuk kanë aplikuar për letërnjoftime. Numri fillestar i aplik

No Pic available
  • 2008-11-08

Universitetet, fituesit e fazës së tretë

 Rishpërndahen kuotat e fundit në universitete. Listat me 4000 emrat fitues janë shpallur dje nga Agjencia e Pranimit në institucionet e larta publike. Gazeta publikon të plotë fituesit për Universitetin e Tiranës. Ndërkaq sot nis regjistrimi i studentëve që kanë zënë vendet e rej

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama