Rezultate te kerkimit per termin: +Masati

Meta: total 28 / total_found 28 / time 0.000 / keyword[0] masati / docs[0] 28 / hits[0] 40 /
No Pic available
  • 2008-11-07

Universiteti i Tiranës, fituesit e fazës së tretë

Rektorati i Universitetit të Tiranës ka shpërndarë dje emrat e kandidatëve fitues të fazës së tretë të pranimeve në institucionet e arsimit të lartë publik në vend. Janë bërë publik edhe emrat e fituesve në filialet e çelura në qytetin e Kukësit nga ana e Universitetit të Tiran

No Pic available
  • 2008-09-10

Lista zyrtare të fituesve në rrethe

Botohen emrat edhe për universitetin Politeknik dhe Bujqësor Universiteti PoliteknikInxhinieri Gjeoinformatike  Adnand Nexhmi ShahiniAlda Paulin DoçajAldo Fuat GuriAlfred Rakip NdregjoniAndi Sokol BejkoAndon Anesti SpiroAndrit Hafiz ElezajAnisa Feim OsmënaAnisa Përparim VeshiAnx

No Pic available
  • 2008-09-09

Fituesit e Fakulteteve

UNIVERSITETI I TIRANËS 001:Histori Faqe 1 Rend R.Deg ID Emri - Atësia - Mbiemri Rrethi Mes D1 D2 Z1 Z2 Pikë Pr. Shënime 1 0815498 Iva Armand Balza Elbasan 9.97 9.74 8.78 9.68 9.51 6,483.30 9 Fitues: Drejtësi, Pref. 1 2 0827405 Esjona Mehmet Jahaj Lushnje 9.40 9.58 8.50 9.34 9.51 6,297.70 9 Fitu

No Pic available
  • 2008-01-13

Sherr mes dy grupesh, terror me armë në Kuçovë

Policia ndalon autorin e të shtënave: Për fat, pas disa të shtënash, atij iu bllokua arma KUÇOVË-Janë grindur dy ditë më parë në një nga lokalet e lagjes “11 Shkurti”, për arsye banale, nën ndikimin e alkoolit dhe kanë përfudnuar në përplasje me armë. Ngjarj

Ekspeditë shkencore në kuadër të ditës botërore për mbrojtjen e mjedisit!
  • 0000-00-00

Ekspeditë shkencore në kuadër të ditës botërore për mbrojtjen e mjedisit!

Më datë 07.06.2012, në kuadër të Ditës Botërore të Mbrojtjes ndaj Mjedisit, Qendra për Kërkim dhe Zhvillim dhe Fondacioni Banka e Ideve, organizuan një ekspeditë sensibilizuese dhe edukuese në Gjirin e Drinit, si pjesë e projektit

Mjekësia, baza teorike paralel më praktikën!
  • 0000-00-00

Mjekësia, baza teorike paralel më praktikën!

Projekti ‘’Vitrina në kampus’’ fokusohet të Fakulteti i Mjekësisë, duke sjellë intervistën e një prej studentëve të Mjekësisë, Florenc Spaho. ‘’vendosa të studioj Mjekësi pasi më ka tërhequ

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama