Rezultate te kerkimit per termin: +Materiale

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:23.161Z

Adoleshentët, 44% shohin çdo ditë materiale pornografike

Studimi më i fundit i Word Vision tregon se të paktën 44 për qind e adoleshentëve të moshës 13 deri në 18 vjeç, shohin përditë materiale provokuese në internet, edhe nëse ata vetë nuk i kërkojnë. 47 për qind e fëmijëve të intervistuar brenda vitit të fundit janë kontaktuar onli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.687Z

Shpërthim në veri të Kosovës, dëme materiale

MITROVICE- Një shpërthim është regjistruar rreth 30 minuta pas mesnatës, në një parking të një ndërtese në veri të Mitrovicës. Tri automjete kanë pësuar dëme materiale. Në bazë të raporteve të para policore të siguruara mësohet se mjeti eksplodues i cili nën rrethana ende të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:20.340Z

"Fletët e votimit janë materiale zgjedhore"

Niazi Jaho Konstitucionalisti shpjegon nga ana juridike përcaktimin e togfjalëshit "materiale zgjedhore" dhe mundësinë e këqyrjes së fletëve të votimit Nisja e negociatave për komisionin hetimor të zgjedhjeve të 28 qershorit ka ngritur edhe një pikëpyetje të madhe që është interpre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.566Z

Vidhnin materiale ndërtimi, arrestohen 4 persona

Policia e Tiranës ka arrestuar katër persona pasi dyshohen se janë autorë të vjedhjes së një sasie materiali ndërtimi. Policia njofton, se ditën e djeshme në pranga kanë rënë shtetasit Ingrit Goxhaj 55 vjeç, Sokol Laçi 39 vjeç, Matil Laçi 25 vjeç, dhe Astrit Sala 59 vjeç, të gj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.456Z

Vlore shperthim tritoli deme materiale

Shperthim tritoli pas mesnates ne nje servis makinash ne qytetin e Vlores duke shkaktuar deme te shumta materiale. Ngjarja ka ndodhur vetem pak metra larg Drejtorise se Policise ne nje zone te banuar duke shkaktuar panik te banoret pa shkaktuar te lenduar mes tyre.Menjehere ne vendngjar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.762Z

Zgjedhjet, KQZ fillon shpërndarjen e bazës materiale

 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka filluar ditën e sotme shpërndarjen e bazës materiale drejt KZAZ-ve. Në një deklaratë për mediat, zëdhënësja e KQZ, Drilona Hoxha tha se materialet logjistike zgjedhore, sot po shpërndahet në Komisionet e Zonave të Administrimit Zgjedhor të qarkut

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.167Z

KQZ nis shpërndarjen e bazës materiale

24/06/2009  Pak ditë para zgjedhjeve partitë s’kanë propozuar komisionerë për QV-të Vijojnë zëvendësimet e anëtarëve të KZAZ-ve. Subashi apel për mosndryshim Komisioni Qendror i Zgjedhjeve do të nisë shpërndarjen e bazës materiale në komisionet e zonave të administrimi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama