Rezultate te kerkimit per termin: +Matur

Total: 5254
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:47.618Z

Të famshmit në mbrëmjen e maturës

Mbrëmja e maturës është një moment i rëndësishëm në jetën e çdo adoleshenti. Cili prej jush nuk e mban mend atë? Emocionet, zgjedhja e fustanit dhe e sandaleve, grimi flokët, për vajzat e kostumi për çunat? Kush nuk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.414Z

22 mijë maturantë, sot në testin e Maturës

Rreth 22 mijë maturantë, që nuk e kanë kaluar provimin shtetëror të Maturës në afatin e parë, do të hyjnë në test sot në pjesën e parë dhe më 6 shtator në pjesën e dytë të testit. Afati i dytë i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.578Z

"Shqiperia me program, per te matur cilesine e spitaleve"

Shqiperia tashme eshte nje nga pak vendet Evropiane, qe ka nje program dhe mjete per te matur cilesine e sherbimit shendetesor ne vend. Kjo ka qene deklarata e kreut te Qendres Kombetare te Cilesise, Sigurise dhe Akreditimit, Isuf Kalo. Sipas tij, akreditimi ndihmon qytetaret qe te dallojne reklamen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:39.971Z

Ylli dhe historia e partneres së maturës

Ylli Limani është një prej këngëtarëve më të sukseshëm që kanë dalë nga emisioni i talentëve të këndimit “The Voice Of Albania”. Ai ka arritur mjaft popullaritet edhe me këngën e tij “Lart Mbi Yje&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.700Z

Nis puna dyvjeçare për të matur malin më të lartë të botës

Nepalit do ti duhet dy vite për të matur malin Everest, mali më i lartë i botës, me synim për të gjetur lartësinë aktuale. Kjo vjen pasi frika nga tërmeti i vitit 2015 mund të ketë ndikuar në lartësinë e tij. Qeveria e Nepalit do të kryejë vetë matjet edhe pse institucionet kineze,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.455Z

Hoxha: Mbrëmja e maturës është hallall (Video)

Dyshimeve për të shkuar në mbrëmjeve të maturës u ka ardhur fundi. Më maturantët nuk kanë nevojë të mendojnë a është hallall apo haram shkuarja në këtë mbrëmje. Hamendjeve i ka dhënë fund hoxha Husame

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.836Z

Mbrëmja e maturës, vajza e stilon fustanin me faqe gazete -FOTO

MALI I ZI- “Mbrëmja e maturës” është nata ku të gjitha vajzat duan të duken si princesha dhe shpesh ndryshojnë aq shumë sa nuk njihen. Problem mbetet gjithmonë zgjedhja e fustanit. Shumë muaj para se të vijë dita e kës

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama