Rezultate te kerkimit per termin: +Mbetet

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.986Z

Kapllani mbetet jashtë

SULMUESI Sulmuesi i FSV Frankfurt Edmond Kapllani ka mbetur jashtë listës së skuadrës kombëtare për këtë sfidë. Sulmuesi i skuadrës në Bundesliga 2 nuk është përfshirë në listën me 28 lojtarë nga De Biazi edhe pse ai ka shënuar tetë gola në 13 sfida që është aktivizuar gjatë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:00.563Z

Tevez mbetet në City

Nga Express më 17 maj 2011 në ora 13:11 Carlos Tevez është shndërruar në një telenovelë spanjolle. Sulmuesi argjentinas gati çdo javë e ndërron mendimin, herë thotë se do të rri në Manchester City, e herë do të largohet. Por, duket se vendimi i tij përfundimtar ka arritur në k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.468Z

Ronaldinho mbetet në Milan

Vëllai dhe menaxheri i Ronaldinhos, Roberto De Assis iu ka dhënë fund spekulimeve rreth së ardhmes së sulmuesit brazilian duke theksuar se ai do të mbetet në Milan. Komentet e tij vijnë pas njoftimeve të medieve italiane nga java e kaluar se Ronaldinho pritet të vazhdojë kontratën me R

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:57.004Z

Pamela mbetet e njëjta

Vitet kalojne por Pamela Anderson mbetet e njejta.Edhe kesaj radhe ajo ka sfiluar gjysme e zhveshur, pavaresisht se nuk eshte vajze e re. Ne sfilaten e Richie Rich AMuse, gjate javes se modes njujorkeze, Pam ka zgjedhur qe te dale ne pasarele me pak centimetra rrobe mbi trup. Anderson i tregoi edh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:41.108Z

Gashi mbetet në Helsingborg

Ardian Gashi ka ndërruar mendje dhe ka vendosur të mbetet në Helsingborg. Futbollisti kosovar e ka vazhduar kontratën me ekipin suedez deri në vitin 2014. Më parë, vetë futbollisti kishte njoftuar se do të kthehej në Norvegji për të qenë më afër familjes, por gjithçka ka ndryshuar t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.286Z

Mbetet në Qeveri

Behgjet Pacolli do të mbetet si zëvendëskryeministër në Qeveri. Kryeministri Hashim Thaçi ka rënë dakord që AKR’së t’i jepen dy ministri shtesë. Dy liderët e koalicionit janë takuar për disa orë të martën dhe kanë ridisenjuar marrëveshjen e cila pritet të nënshkruhet s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.592Z

Kaladze mbetet n Milan

Mbrojtsi i Milanit, Kakhaber Kaladze nuk do t largohet nga klubi gjat afatit kalimtar t janarit, kat ditur menaxheri i tij, Vincenzo Morabito. S fundi qarkulluan spekulime se reprezentuesi gjeorgjian mund t largohet nga Milan pas mungess s paraqitjeve n ekipin e par. Mirpo, Morabito ka theksuar se

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama