Rezultate te kerkimit per termin: +Mbetet

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.048Z

Babel mbetet në Liverpool

Nga Express më 24 janar 2011 në ora 21:17 Menaxheri i Liverpoolit, Kenny Dalglish ka bërë të ditur se Ryan Babel do të mbetet në Anfield Road. Mesfushori holandez besohej se do të transferohet në Hoffenheim pasi klubi gjerman njoftoi se oferta e tyre është pranuar nga Liverpooli dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.727Z

Lampard mbetet në Chelsea

Menaxheri i Chelseas, Carlo Ancelotti, ka insistuar se Frank Lampard do të mbetet në klub. Ish trajneri i Milanit ka paralajmëruar homologun e tij nga Inter, Jose Mourinho, se nuk do të arrijë ta joshë ish futbollistin e tij në Giuseppe Meazza. Lampard spekulohet se mund t’u bashkohet Ner

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:43.862Z

Motta mbetet në Inter

Mesfushori i Interit, Thiago Motta dëshiron të mbetet në klub ka njoftuar menaxheri i tij Alessandro Canovi. Reprezentuesi italian spekulohej se mund të braktis Nerazzurrët në fund të këtij sezoni por Canovi ka insistuar se klienti i tij nuk ka ndërmend të largohet nga Giuseppe Meazza. 

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.681Z

Balotelli mbetet në Inter

Mario Balotelli do të mbetet në Inter, ka insistuar menaxheri i tij, Mino Raiola. Reprezentuesi i Kombëtares U-21 të Italisë ka qenë në qendër të spekulimeve në muajt e fundit, ndërsa thuhet se mund të largohet nga Inter gjatë afatit kalimtar të verës. Mirëpo, Raiola ka insistuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.554Z

Amauri mbetet në Juventus

Menaxheri i sulmuesit Amauri ka insistuar se klienti i tij është i përqendruar në Juventus dhe nuk dëshiron të largohet. Amauri kishte shumë vështirësi sezonin e kaluar derisa Bianconerët përfunduan në pozitën e shtatë në Serie A. Në kohën e fundit qarkulluan spekulime se ai ishte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.625Z

Diego mbetet në Wolfsburg

Nga Express më 17 qershor 2011 në ora 23:59 Mesfushori kreativ Diego nuk do të largohet nga Wolfsburgu gjatë verës, ka theksuar babai i tij, Djair Cunha. Pavarësisht spekulimeve të vazhdueshme rreth largimit të tij nga klubi gjerman, Djair Cunha ka insistuar se biri i tij do të mbetet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:15.359Z

Gargano mbetet në Napoli

Nga Express më 01 gusht 2011 në ora 16:01 Mesfushori i Napoli,t Walter Gargano pritet të mbetet në klub gjatë kësaj vere, ka njoftuar menaxheri i tij, Vincenzo D’Ippolito. Reprezentuesi uruguaian spekulohej me largim nga Napoli pas ardhjes së Gokhan Inlerit nga Udinese. Mirëpo, D&#

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama