Rezultate te kerkimit per termin: +Mbetet

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.184Z

Arnautovi mbetet n Inter

Sulmuesi i Interit, Marko Arnautovi nuk do t krkoj largim nga klubi gjat afatit kalimtar t janarit, kat ditur menaxheri i tij, Roberto Groener. 20 vjeqari sht i paknaqur me mungesn e paraqitjeve pr Nerazzurrt kt sezon, por dshiron t mbetet n Giuseppe Meazza dhe t tregoj vlern e tij. Ai dshiron t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:21.033Z

Dzeko mbetet në City

Edin Dzeko do të mbetet në Manchester City, ka insistuar menaxheri i tij, Silvano Martina. Sulmuesi boshnjak i cili iu bashkua Cityt nga Wolfsburg në janar 2011, spekulohej me largim nga klubi në fund të këtij sezoni. Por, Martina ka insistuar se Dzeko nuk do të lëviz nga Itihad Stadium. "Ai

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.048Z

Babel mbetet në Liverpool

Nga Express më 24 janar 2011 në ora 21:17 Menaxheri i Liverpoolit, Kenny Dalglish ka bërë të ditur se Ryan Babel do të mbetet në Anfield Road. Mesfushori holandez besohej se do të transferohet në Hoffenheim pasi klubi gjerman njoftoi se oferta e tyre është pranuar nga Liverpooli dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.727Z

Lampard mbetet në Chelsea

Menaxheri i Chelseas, Carlo Ancelotti, ka insistuar se Frank Lampard do të mbetet në klub. Ish trajneri i Milanit ka paralajmëruar homologun e tij nga Inter, Jose Mourinho, se nuk do të arrijë ta joshë ish futbollistin e tij në Giuseppe Meazza. Lampard spekulohet se mund t’u bashkohet Ner

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:43.862Z

Motta mbetet në Inter

Mesfushori i Interit, Thiago Motta dëshiron të mbetet në klub ka njoftuar menaxheri i tij Alessandro Canovi. Reprezentuesi italian spekulohej se mund të braktis Nerazzurrët në fund të këtij sezoni por Canovi ka insistuar se klienti i tij nuk ka ndërmend të largohet nga Giuseppe Meazza. 

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.681Z

Balotelli mbetet në Inter

Mario Balotelli do të mbetet në Inter, ka insistuar menaxheri i tij, Mino Raiola. Reprezentuesi i Kombëtares U-21 të Italisë ka qenë në qendër të spekulimeve në muajt e fundit, ndërsa thuhet se mund të largohet nga Inter gjatë afatit kalimtar të verës. Mirëpo, Raiola ka insistuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.554Z

Amauri mbetet në Juventus

Menaxheri i sulmuesit Amauri ka insistuar se klienti i tij është i përqendruar në Juventus dhe nuk dëshiron të largohet. Amauri kishte shumë vështirësi sezonin e kaluar derisa Bianconerët përfunduan në pozitën e shtatë në Serie A. Në kohën e fundit qarkulluan spekulime se ai ishte

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama