Rezultate te kerkimit per termin: +Mbikalimi

Total: 812
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.553Z

Tragjedi gjatë Botërorit brazilian, shembet mbikalimi, 2 të vdekur

Një mbikalim në ndërtim e sipër ka rënë në Brazil në Belo Horizonte, një nga qytetet ku po zhvillohen ndeshjet për Botërorin e futbollit. Rrënojat kanë zënë dy kamionë, një makinë dhe një autobus të linjës. Bilanci është dy të vdekur dhe 19 të plagosur, tetë në gjendje të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.384Z

E reja tenton vetëvrasjen duke u hedhur nga mbikalimi në Golem

Në kushtet e tronditjes psikologjike, një vajzë 19-vjeçare ka tentuar vetëvrasjen ditën e djeshme. Ajo ka shkaktuar panik tek kalimtarët e zonës dhe shoferët e makinave teksa është hedhur nga mbikalimi në Golem. Ngjarja është konfirmuar nga burimet zyrtare të policisë të cilat tha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.389Z

Mbikalimi i Plepave ne Durres i shkaterruar

Mbikalimi i Plepave ne Durres eshte bere i pakalueshem. Gropat dhe kanalet e hapura ne mes te asfaltit rrezikojnë jetën e drejtuesve të automjeteve. Kjo pushuese nga Kosova eshte nisur per ne plazh, por rruga nuk shkon sipas llogarive te saj. Makina qe po drejton perfundoi ne kete gro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.403Z

Përurohet mbikalimi i Shkozetit, Haxhinasto: Mos dëmtoni sinjalistikën

Ministrit i Transportit Edmond Haxhinasto ka përuruar mbikalimin e Shkozetit në Durrës. Ai ka tha se pas një periudhe të gjatë pune, ky aks është vënë menjëherë në funksion të qytetarëve. Haxhinasto ka shprehur keqardhjen e tij për vjedhjen e pareteve mbrojtëse kundër zhurmave dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:31.430Z

Qershor, perfundon mbikalimi i Kamzes

Ndotja e ajrit dhe trafiku i renduar ne aksin nacional Tirane-Durres, dhe Tirane-Kamez, pritet te marrin fund gjate muajit qershor, per shkak se punimet ne mbikalimin e Kamzes perfundojne. Burime zyrtare te Ministrise se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit thane dje se keto dite prite

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:34.898Z

Mbikalimi i Kamzës përfundon brenda muajit korrik

Punimet për ndërtimin e mbikalimit të Kamzës, një nga më të rëndësishmit për përmirësimin e trafikut në zonën e Tiranës, me financim nga një kredi e Bankës Evropiane për Rindërtim dhe Zhvillim, pritet të përfundojnë brenda muajit korrik. Ministria e Punëve Publike, Transporti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.637Z

Përmbyset makina te mbikalimi i Kamzës, plagosen dy vajza

Dy vajza përfunduan në spital, pasi makina që drejtohej nga njëra prej tyre u përplas tek mbikalimi i Kamzës, në periferi të Tiranës me një automjet tjetër. Nga përplasja, mjeti me të cilin udhëtonin dy vajzat u përmbys në rrugë. Rreth orës 08:33, në autostradën Durrës Tiranë,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama