Rezultate te kerkimit per termin: +Mbikalimi

Total: 812
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.043Z

Autostrada Tiranë-Durrës, përplasentre makina, s'ka të plagosur

TIRANE- Tre automjete janë përplasur në aksin Tiranë-Durrës. Ngjarja ka ndodhur tek mbikalimi i Sukthit, ndërsa mësohet se nuk ka persona të lënduar.Pas përplasjes rezultojnë vetëm dëme materiale të tre automjeteve.Menjeherë në vendin e ngjarjes kanë mbërritur forcat e policisë dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.561Z

Durrës, tenon të vetëhidhet nga ura, 19 vjeçarja shpëtohet nga policia

Një 19 vjeçare ka tentuar të vetvritej duke u hedhur nga mbikalimi i urës së Dajlanit në qytetin e Durrësit. Ka qenë policia e cila ka ndërhyrë duke bërë të mundur shpëtimin e 19 vjeçares me inicialet B.M . Ende nuk behen të ditura shkaqet që çuan vajzën drejt aktit të vethedhjes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.615Z

Fillon rikonstruksioni i autostradës Tiranë-Durrës

Trafiku për lëvizjen hyrëse-dalëse nga Tirana drejt Durrësit dhe anasjelltas pritet të rëndohet edhe më shumë se sa ndodh aktualisht në këtë autostradë. Kjo për shkak të fillimit të punimeve për rikonstruksionin e kësaj rruge, e cila në shumë segmente të saj është prishur, duk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:09.341Z

Berisha, tur inaugurimesh dhe falenderimesh

Kryeministri Sali Berisha ka nisur nje tur te ri inaugurimesh, te cilin po e shfrytezon njekohesisht edhe si tur falenderimi per shqiptaret, qe sic tha ai e votebesuan per here te dyte per te realizuar projektin e Shqiperise europiane. Duke inauguruar sistemin elektronik nepermjet te cili

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.521Z

Rrethrrotullimi i Shkozetit peng i shpronesimeve

Kushdo qe ka udhetuar drejt jugut te vendit apo anasjelltas nepermjet Shkozetit ne afersi te Durresit i ka fiksuar keto pamje prej me shume se 10 vitesh 4 vjet pas fillimit te punimeve per ndertimin e bajpasit ne kete zone rrethrrotullimi mbetet serish nje vend i perhershem i mbuluar me uje sa here

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:23.451Z

Pastrimi i rrugëve nga mbeturinat, 1mijë forca ushtrie në Rrugën e Kombit

TIRANË - Aksioni për pastrimin e rrugëve nacionale këtë rradhë ka pasur në qendër të tij, aksin rrugor, nga ura mbi Drin në Kukës e deri në doganën e Morinit, si dhe disa akse të tjera në Rrugën e Kombit dhe në Tira

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:23.452Z

Vazhdon aksioni për pastrimin e rrugëve nacionale, Kodheli: Qytetarët t'i bashkohen kësaj nisme

TIRANE- Vazhdon aksioni i pastrimit të rrugëve nacionale nga Task-Forca e kryesuar nga Inpspektoriati i Ministrisë së Mjedisit në bashkpunim me Ministrinë e Mbrojtjes në rang të masave për emergjencën mjedisore. Vetë ministrja e Mbrojtjes,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama