Rezultate te kerkimit per termin: +Mbikalimi

Total: 812
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.726Z

Rama: Mbikalimi i Rinasit, shembull i transformimit- FOTOLAJM

TIRANE- Në kuadër të projektit kombëtar për gjelbërim, kryeministri Edi Rama është shprehur se mbikalimi i Rinasit do të jetë shembull i gjithë këtij transformimi. Me anë të një statusi në rrjetin social “Twitter”, Rama theksoi se do të transformohen të gjitha rrugët

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:36.617Z

FOTOT/ Aksident spektakolar te mbikalimi i Rinasit

Aksidentet në rrugën Tiranë-Durrës tashmë janë bërë të përditshme. Paraditen e së martës një automjet është përmbysur duke krijuar kaos në trafik. Siç shihet edhe nga fotot që kanë ardhur në redaksinë e DITA-s një mjet pas përplasjes është përmbysur. Në vendngjarje kan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.538Z

Veliaj: Mbikalimi te Qyteti i Nxënësve drejt fundit, rëndësi jetike për transportin

Trafiku dhe radhët e gjata të mjeteve në kryqëzimin pranë shkollës së hoteleri-turizmit në kryeqytet shumë shpejt do të marrin fund. Kjo, falë mbikalimit që po ndërtohet në këtë nyje si pjesë e projektit të Unazës së Madhe. Vepra që po ndërtohet është drejt fundit pasi tashm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:48.512Z

Mbikalimi i Vores hapet ne shtator

Mbikalimi i ri i Vorës, nyje kyçe për autostradën Tiranë-Durrës, do të jetë i hapur për trafikun në fillim të muajit shtator. Projekti me vlerë 5.8 milionë euro nga fondi i Kuvajtit përfshin ndër të tjera nd&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.331Z

Makina aksidenton këmbësorin tek mbikalimi i Patokut

Një këmbësor është aksidentuar mesditen e sotme. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 13:00 tek mbikalimi i Patokut. I aksidentuari shtetasi F.Sh.34 vjeç, pasi i është dhenë ndihma e parë në Spitalin e Kurbinit është dërguar në Qendrën e Traumave në  Tiranë  ku ndodhet nën kuj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.726Z

Projekti kombëtar për gjelbërimin, Rama: Mbikalimi i Rinasit, shembull i transformimit

TIRANE- Në kuadër të projektit kombëtar për gjelbërim, kryeministri Edi Rama është shprehur se mbikalimi i Rinasit do të jetë shembull i gjithë këtij transformimi. Me anë të një statusi në rrjetin social “Twitter”, Rama theksoi se do të transformohen të gjitha rrugët

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.553Z

Tragjedi gjatë Botërorit brazilian, shembet mbikalimi, 2 të vdekur

Një mbikalim në ndërtim e sipër ka rënë në Brazil në Belo Horizonte, një nga qytetet ku po zhvillohen ndeshjet për Botërorin e futbollit. Rrënojat kanë zënë dy kamionë, një makinë dhe një autobus të linjës. Bilanci është dy të vdekur dhe 19 të plagosur, tetë në gjendje të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama