Rezultate te kerkimit per termin: +Mbrojtja

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.802Z

Terry: Mbrojtja do të jetë çelës i suksesit

Mbrojtësi i kombëtares angleze, John Terry, thekson se nëse mbrojtja luan mirë ata do të mund të shpresojmë në një sukses më të madh në Kampionatin Botëror. "Përzgjedhësi ka thënë se me shpejtësinë që kemi dhe kualitetin për të sulmuar, gjithmonë do të krijojmë shanse dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.224Z

Mbrojtja e vlerave kombëtare, AK maratonë panshqiptare

TIRANË-Aleanca Kuq e Zi publikoi sot kalendarin dhe aktivitet brenda dhe jashtë vendit nën moton “Maratona Kuq e Zi”. Qëllimi i kësaj maratone të Aleancës Kuq e Zi është promovimi dhe mbrojtja e vlerave kombëtare dhe historike kudo ku ka shqiptarë si dhe shndërrimi i AK në l

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.384Z

Prifti: Prioritet mbrojtja e konsumatorëve

Mbrojtja e konsumatorëve është një nga prioritet e ministrisë së Ekonomisë. Kështu është shprehur kreu i kësaj ministrie Dritan Prifti. Sipas tij, grupet e inspektimit në institucione të ndryshme nuk po bëjnë punë të kënaqshme dhe për këtë arsye ministria e ekonimisë ka vendso

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:34.295Z

Hagë, mbrojtja kërkon lirimin e Gotovinës

Mbrojtja e gjeneralit kroat Anta Gotovina ka kërkuar nga Dhoma e Apelit e Tribunalit Ndërkombëtar të Hagës, të shfuqizojë vendimin e shkallës së parë dhe të lirojë Gotovinën nga akuzat për përndjekjen e banorëve serb&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:04.796Z

Milan, telashet nisin nga mbrojtja

17/05/2005  Kuqezinjtë kanë shfaqur probleme të mëdha javët e fundit në repartin e mbrojtjes, i konsideruar më i sigurti Pas barazimit në Leçe, Milani i ka thënë përfundimisht lamtumirë titullit kampion dhe tani e gjithë vëmendja është spostuar te finalja e Ligës së Kamp

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:54.129Z

Mbrojtja dore hiqet nga ceshtja

Tirane - Pas rrezimit te kerkeses se bere per ndryshimin e trupit gjykues dy avokatet mbrojtes kane hequr dore nga mbrojtja e tyre per te pandehurit Astrit dhe Nelgert Pata. Sipas mbrojtesve ata nuk do te mbrojtes me, dy te pandehurit pasi gjykata iu ka mohuar atyre te drejten qe iu jep ligji, duke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:06.977Z

Mbrojtja e Unitedit brengos Fergusonin

Menaxheri i Manchester Unitedit, Sir Alex Ferguson ka thënë se skuadra e tij bëri paraqitjen më të dobët nga aspekti defanziv në fitoren 4-3 në Reading të shtunën. United u paraqit posaçërisht dobët në ndërprerje dhe Ferguson ka thënë se ekipi i tij duhet të përmirësohet para due

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama