Rezultate te kerkimit per termin: +Mbrojtja

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.807Z

Qeveria heq KQZ-ne nga Pallati i Kongreseve e con tek ish-Mbrojtja

Transmetuar me 31072014 - 0748 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve transferohet ne kuadrin e ristrukturimit edhe te vendndodhjes se institucioneve te larta shteterore ne vend qe po aplikon qeveria e majtebr br Me nje vendim qe mori qeveria ne mbledhjen e djesh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:55.690Z

Banda e Durrësit, mbrojtja kërkon kohë për t’u njohur me aktet e Prokurorisë

Seanca e radhës, Gjykata pranoi si të drejtë kërkesën e avokatëve. Në sallën e gjyqit, të pranishëm pjesa më e madhe e të pandehurve TIRANË - Përfaqësuesit e mbrojtjes ligjore të të pandehurve të Bandës së Durrësit i kërkuan dje kohë Gjykatës së Krimeve të Rënda për t’u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.793Z

Mbrojtja e Donald Trump i kushton Nju Jorkut 1 milionë dollarë në ditë

Mbrotja e presidentit të zgjedhur Donald Trump dhe familjes së tij po i kushton Nju Jorkut më shumë se 1 milionë dollar në ditë, shkruan CNN duke cituar zyrtarë të këtij qyteti. Kjo kosto nuk do të thotë se do të bjerë në rast se Trump do të zhvendoset në Shtëpinë e Bardhë, sepse

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:36.590Z

Mbrojtja e Lekajt paraqet ankesë në Gjykatën e Apelit

Avokati i deputetit të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Pal Lekajt, Arianit Koci ka konfirmuar se sikurse parashihet me afatin ligjor, sot ka ushtruar ankesë kundër aktvendimit për masën e caktimit të arrestit shtëpiak për klientin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.454Z

Mustafit i bie mbrojtja në minutën e parë (Video)

Barcelona ka arritur të kalojë në epërsi që në minutën e parë ndaj Valencias së Shkodran Mustafit, me anë të Luis Suarez, që shënoi golin e 11 sezonal te skuadra e Luis Enriques. Valencia pati mundësi të rikthehet në loj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.342Z

Vasil Bici: “Duhet ta mbanim barazimin”

\"E kishim parashikuar epërsinë territoriale të Dinamos. U munduam ta prisnim në fushën tonë dhe ta kapnim në kundërsulm, gjë që e realizuam fare pak. Duhet të ishim më efektivë dhe me eficentë në daljet në kundërsulm, pasi kishte momente që skuadra e Dinamos shpërqendrohej në fa

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama